Akcesoria samochodowe przydatne na wakacje

Na prośbę marki eXc mobile przesyłam Wam informację na temat przydatnych akcesoriów.

Akcesoria samochodowe przydatne na wakacje

Choć majówka za nami, pod koniec miesiąca czeka nas jeszcze jeden długi weekend, a wkrótce potem rozpoczną się wakacje. Wielu z nas wyruszy swoimi samochodami w krótsze i dłuższe trasy. Do każdej podróży warto zawczasu dobrze się przygotować. Oprócz standardowego przeglądu auta, przyda się doposażenia go w kilka użytecznych akcesoriów, które ułatwią i umilą podróż całej rodzinie.

Uchwyt na telefon

Bez względu na to, czy jedziemy za miasto czy do innego kraju, nawigacja w telefonie jest nieodłącznym przewodnikiem kierowcy. Dla bezpiecznego nawigowania niezbędny jest jednak odpowiedni uchwyt, który utrzyma smartfon w stabilny sposób, nie ograniczając widoczności oraz nie utrudniając jego ładowania. Uchwytem wartym uwagi jest uniwersalny, magnetyczny uchwyt samochodowy eXc TWICE 2w1. Charakteryzuje go duża powierzchnia styku z telefonem oraz bardzo silny magnes. Można go umieścić na szybie, kokpicie lub na kratce wentylacyjnej.  Jest w pełni bezpieczny dla baterii i nie zakłóca sygnału GPS. eXc TWICE 2w1 pasuje do wszystkich aut.

Uchwyt na telefon eXc TWICE 2w1 kosztuje 54,99 zł.

Ładowarka samochodowa

Obecność wielu urządzeń mobilnych w samochodzie wymaga co jakiś czas ich podłączania do źródła zasilania, którym zazwyczaj jest gniazdo zapalniczki.  Aby bezpiecznie ładować smartfony, tablety, głośniki bluetooth, słuchawki, smartwatche i inne urządzenia zasilane z portu USB, warto zaopatrzyć się w uniwersalną ładowarkę samochodową eXc LIGHT 48 W. Ładowarka posiada aż 3 porty: 2 USB-A oraz 1 port USB-C. Ponadto ładowarka eXc LIGHT obsługuje najpopularniejsze technologie szybkiego ładowania. Dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów zabezpieczeń eXc LIGHT jest w 100% bezpieczna dla ładowanych urządzeń.

Samochodowa ładowarka eXc LIGHT 48W kosztuje 56,99 zł.

Kolorowe kable

Do ładowarki samochodowej można dobrać dowolny kabel z oferty eXc, w której znajduje się ich ogromny wybór. Są one dostępne w 5 typach (USB-A do USB-C, USB-A do lightning, USB-A do micro USB, USB-C do USB-C, USB-C do lightning), w 3 długościach (0,9 m, 1,2 m, 2 m) oraz w ponad 20 kolorach. Ze względów ergonomicznych w samochodzie warto jednak stosować krótsze kable, gdyż długie mogą generować bałagan i przeszkadzać kierowcy w obsłudze deski rozdzielczej.

eXc oferuje przewody wykończone gładkim poliuretanem, np. eXc WHIPPY Pro lub nylonowym oplotem, jak eXc IMMORTAL. Te kolorowe przewody są niezwykle wydajne – wariant USB-C do USB-C poradzi sobie z mocą aż 100W, a więc można go użyć nawet do naładowania laptopa.

Jest jeszcze jedno akcesorium, które choć nie kojarzy się z motoryzacją, może być bardzo użyteczne podczas podróży z dziećmi. Chodzi o słuchawki. Dlaczego? W czasie długich przejazdów dzieciaki zazwyczaj się nudzą, więc rodzice często dają im do zabawy telefony lub tablety. Jeśli jednak każde z dzieci włączy inną grę lub inny film, w samochodzie zapanuje hałas, który szczególnie będzie przeszkadzać kierowcy! Z tego powodu warto wręczyć dzieciom słuchawki, np. eXc COOL – dzięki nim we wnętrzu samochodu zapanuje spokój, a cała rodzina bezpiecznie i w spokoju dojedzie do celu.

Stacked from 11 images. Method=B (R=8,S=4)

Bezpiecznej i miłej podróży!

Wszystkie produkty można kupić na stronie eXc: https://shop.excmobile.eu/

Co o tym sądzicie?