Candy prezentuje inteligentne urządzenia | IFA 2019

Candy

Na prośbę marki Candy chciałbym Wam dzisiaj przedstawić kilka nowości, które właśnie producent Candy zaprezentował na tegorocznych targach IFA 2019 w Berlinie. Może nie jest to typowy produkt na moim blogu, jednak zaciekawiły mnie dwie rzeczy i zaraz się o nich dowiecie (zdjęcie powyżej już wszystko pokazuje).

Candy prezentuje inteligentne i funkcjonalne urządzenia we włoskim stylu

Marka Candy, należąca do grupy Haier Europe zaprezentowała na tegorocznych targach IFA 2019 nowe, zaawansowane urządzenia. Od ponad 70 lat Candy przestawia innowacyjne pomysły, dostarczając intuicyjne, funkcjonalne i inteligentne produkty, mające na celu uproszczenie codziennego życia konsumentów i reagowanie na ich rzeczywiste potrzeby. Firma podąża hasłem: intuicyjna technologia ułatwi codzienne obowiązki.

Doświadczenie firmy Candy w zakresie pralnictwa, w połączeniu z funkcjami smart, doprowadziło do opracowania wyjątkowych urządzeń — pralki i suszarki RapidO. Urządzenia wyróżnia elegancki, nowoczesny design, ale także bardzo wygodna obsługa. Wyższy i większy otwór drzwiowy ułatwia załadunek i wyjmowanie odzieży z bębna. Z myślą o oszczędności czasu użytkownika, RapidO stawia na szybkie i skuteczne pranie — posiada aż 9 szybkich programów. Serię wyróżnia inteligenta funkcja Snap & Wash (najbardziej mnie to zainteresowało, no w końcu Mobilne Fotografie!). Wystarczy zrobić zdjęcie prania za pomocą telefonu, a aplikacja Candy simply-Fi dobierze odpowiedni program, tak aby uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji aplikacja jest w stanie rozpoznać pranie — wyróżnić kolory oraz gabaryty, a następnie zasugerować rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkownika.

Dla zainteresowanych reszta nowości marki Candy:

Atrakcyjną nowością w produktach do gotowania jest — piekarnik parowy Smart Steam Wi-Fi. Urządzenie charakteryzuje się łatwością użytkowania oraz szerokim zestawem funkcji, z których można korzystać za pośrednictwem aplikacji Candy simply-Fi (aplikacja jest kompatybilna z produktami Candy z różnych kategorii). Dzięki temu uzyskamy dostęp do ponad 200 dedykowanych przepisów, obsługi głosowej oraz możliwości zdalnego sterowania i monitorowania stanu technicznego urządzenia. Ponadto funkcja pary sprawi, że potrawy i wypieki będą o wiele smaczniejsze.

Candy zaprezentowało również lodówkę Canvivio. Urządzenie wyróżnia się unikalnymi, podwójnymi drzwiami oraz górną powierzchnią, którą można wykorzystywać jako lodówkę lub zamrażarkę. Przestrzeń w Canvivio daje możliwość ustawienia 5 różnych temperatur, od -20°C do +5ºC. Funkcja Super Freezing (-20°C) została zaprojektowana w celu osiągnięcia najniższych temperatur i przyśpieszenia chłodzenia. Ponadto Convivio oferuje również możliwości wykorzystania funkcji dodatkowej lodówki (+5°C). Pięć funkcji Candy Convivio uzupełniają: tradycyjny zamrażalnik (-18°C) do codziennego użytku, funkcja łagodnego zamrażania (-14°C), idealna do sorbetów i lodów oraz zamrażalnik typu Ready-To-Serve (-8°C), który doskonale spełnia potrzeby tych, którzy czekają na przybycie gości, utrzymując jedzenie, takie jak lody, ciasta i napoje we właściwej temperaturze.

Co sądzisz o tych produktach?