HMD i Sinead Gorey prezentują specjalną kolekcję

Na prośbę marki HMD przesyłam Wam informację o specjalnej kolekcji z okazji premiery nowych urządzeń.

PHONECORE POKAZUJE MOC. HMD i SINEAD GOREY PREZENTUJĄ SPECJALNĄ KOLEKCJĘ Z OKAZJI PREMIERY HMD PULSE PRO

  • Human Mobile Devices (HMD) i Sinead Gorey, projektantka znana z London Fashion Week, wprowadzają na rynek kolekcję:„The Phonecore”, mającą uświetnić debiut pierwszego smartfona HMD, HMD Pulse Pro.
  • Projekty z linii „Phonecore” przykuwają uwagę i doskonale uzupełniają nowy, naprawialny smartfon od HMD. W skład kolekcji wchodzą oversize’owe okulary w kształcie telefonu, plecak na smartfon i pasek, który trzyma telefon.
  • Coraz więcej osób z pokolenia Z twierdzi, że możliwość samodzielnej naprawy telefonu będzie jedną z najważniejszych funkcji w następnych latach (39% osób). Nieco mniej (36%) przedstawicieli „Zetek” przyznaje, że chętnie kupiłoby urządzenie, które będzie mogło naprawić w domu. Tylko 11% z nich wyrzuciłoby telefon z uszkodzonym lub pękniętym ekranem.

Zapomnij o cottagecore, commutercore i gorpcore; na rynku pojawiła się nowa modowa estetyka, której inspiracją stał się smartfon HMD Pulse Pro.

Współpraca między Human Mobile Devices (HMD) i pionierską projektantką Sinead Gorey, łączy świat mody i telefonów. I robi to w przykuwający uwagę sposób, jakiego wcześniej nikt nie próbował, przedstawiając „Phonecore Collection” składającą się z trzech dodatków: okularów w kształcie smartfona oraz stylowego paska i mini plecaka.

Oficjalne wprowadzenie estetyki Phonecore to hiper-limitowany drop świeżych projektów mody Sinead Gorey, inspirowanych pierwszym oryginalnym smartfonem HMD, HMD Pulse Pro i jego kolorem Glacier Green. Kolekcja ma na celu towarzyszyć, podkreślać i ozdabiać smartfon.

Lars Silberbauer, dyrektor ds. marketingu HMD: Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy zaprezentować HMD Pulse Pro i to w tak wyjątkowym towarzystwie. Kolekcja Phonecore, zaprojektowana przez Sinead Gorey, to idealne odzwierciedlenie tego, co reprezentuje HMD Pulse Pro i HMD. Ludzie nie chcą już, aby ich smartfony były tylko nowoczesnymi urządzeniami. To też element mody. HMD Pulse Pro spełnia ten warunek, będąc i jednym, i drugim. Oprócz aparatu 50 MP, funkcji selfie aktywowanej gestami i najnowocześniejszej technologii, urządzenie ma charakterystyczną estetykę, która czyni go doskonałym dodatkiem do każdej garderoby. Nasz najnowszy smartfon reprezentuje również luksus i to w przystępnej cenie, ponieważ wierzymy, że jakość powinna być w zasięgu wszystkich.

Seria HMD x Sinead Gorey „Phonecore” obejmuje:

  • Phonecore „Screen shades”: to para oversizowych okularów przeciwsłonecznych z czarnymi soczewkami naśladującymi ekran telefonu z pionowymi ramkami dopasowanymi dokładnie do kształtu smartfona.
  • Phonecore „Mini Mobile-pack”: wydrukowany w 3D mini plecak przeznaczony wyłącznie do przechowywania smartfona. Półprzezroczysty plecak na smartfona opiera się na trendzie mini torby, ale umieszcza smartfon z przodu. Torba została również zaprojektowana tak, aby HMD Pulse Pro znajdował się w niej pionowo, umożliwiając właścicielom robienie szybkich selfie bez użycia rąk podczas podróży.
  • Pas Phonecore: Pasek w stylu zestawu narzędzi zawiera etui na telefon, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do twojego outfitu.

Elementy kolekcji HMD x Sinead Gorey „Phonecore” można łączyć z szeroką gamą odzieży i innych modowych inspiracji, ale kolorystyka elementów szczególnie dobrze pasuje do estetyki normcore 2.0 i monochromatycznych strojów.

Kolekcja odzwierciedla też obecne trendy dotyczące smartfonów. Badania przeprowadzone przez HMD wykazały, że 47% osób z pokolenia Z postrzega smartfony jako coś więcej niż funkcjonalne urządzenie. Dla nich to też element mody. Po raz pierwszy ten trend zaobserwowano w erze Y2K, a obecnie zdecydowanie powraca. Użytkownicy chcą, by telefon pasował do ich stylu.

Badania zlecone w związku z premierą pokazały też kilka innych, godnych uwagi, statystyk.

Na pierwszy plan wysuwają się koszty. Ponieważ na rynku jest sporo modeli telefonów kosztujących ponad 5 tys. Zł. Połowa przedstawicieli pokolenia Z przyznała, że zrezygnowała z drobnych luksusów, takich jak posiłki poza domem lub wieczory z przyjaciółmi, aby je kupić. Idąc o krok dalej, 14% stwierdziło, że poświęciło nawet „duże rzeczy”, takie jak wakacje lub oszczędzanie na mieszkanie, aby zdobyć wybrany telefon komórkowy. Z kolei 20 procent stwierdziło, że nigdy nie wydałoby więcej niż 5000 tysięcy złotych za telefon.

Ponadto w badaniu przeanalizowano możliwość naprawy – kluczową zaletę produktu oferowaną przez Pulse Pro – która według pokolenia Z będzie odgrywała w najbliższych latach ogromną rolę (uważa tak aż 39% osób, a tylko cztery procent miej przyznało, że byłaby bardziej skłonna kupić telefon, gdyby mogła go samodzielnie naprawić). Aby pokazać, jak bardzo pokolenie Z jest zaangażowane w zrównoważony rozwój, tylko 11% stwierdziło, że wyrzuciłoby telefon z uszkodzonym lub pękniętym ekranem.

Kolekcja HMD x Sinead Gorey „Phonecore” jest dostępna na całym świecie w mocno limitowanej liczbie. Bądź na bieżąco i zajrzyj na HMD.com.

HMD Pulse Pro: Selfie na najwyższym poziomie

Pulse Pro to nowy najlepszy przyjaciel miłośników selfie. Dzięki aparatowi do selfie o rozdzielczości 50 MP, tego lata wszyscy będą zazdrościć Ci doskonałych zdjęć. Wykonaj gest dwoma palcami, aby uruchomić nową nawigację Selfie Gesture Navigation, rejestrując najważniejsze wspomnienia jednym machnięciem ręki. Możesz to też zrobić bez użycia rąk, wykonując jeden ze zdefiniowanych gestów. Możesz też pożegnać się z rozmazanymi nocnymi selfie dzięki trybowi AI Super Portrait w HMD Pulse Pro, dzięki któremu nawet najciemniejsze zdjęcia będą wyraźne jak w dzień. Sprawiając, że uchwycenie wspomnień w wysokiej rozdzielczości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, HMD Pulse Pro sprawia, że wyglądasz jak profesjonalny fotograf i to bez żadnego szkolenia.

HMD Pulse Pro to model, który długo będzie modny. Smartfon jest dostępny w trzech oszałamiających odcieniach: Glacier Green, Twilight Purple i Black Ocean. Pulse Pro w kolorze Glacier Green ma własną, dopasowaną kolorystycznie, ładowarkę sprzedawaną oddzielnie. Ponadczasowy design i smukła sylwetka sprawiają, że urządzenie będzie wyglądało świetnie i to bez konieczności płacenia za nie wysokiej ceny.

 

HMD Pulse Pro jest częścią nowej oryginalnej kolekcji HMD, która obejmuje również HMD Pulse+ i HMD Pulse.

Odpowiedzialnie zarządzaj czasem spędzanym przed ekranem, uchwyć chwilę, ale upewnij się, że żyjesz tą chwilą. Tutaj znajdziesz nasze wskazówki dotyczące cyfrowego detoksu.

Co o tym sądzicie?