Jabra przedstawia douszne słuchawki Elite 75t

Jabra Elite 75t

Zostałem poproszony przez Jabrę o poinformowaniu Was o najnowszych bezprzewodowych słuchawkach dousznych Jabra Elite 75t, więc i Was informuje. #MobilneFotografieGórą!

Jabra przedstawia Elite 75t

Jabra, lider w dziedzinie komunikacji i rozwiązań dla firm, zaprezentowała na tegorocznych targach IFA 2019 w Berlinie prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne 4. generacji, Jabra Elite 75t. Nowe słuchawki zostały zaprojektowane, aby działać dłużej i gwarantować jeszcze lepsze dopasowanie. Bazując na tych samych doskonałych parametrach dla połączeń i muzyki, które pokochali fani Elite 65t (jeżeli będzie jeszcze szansa, to przetestuje je dla Was), Elite 75t podnosi poprzeczkę w zakresie żywotności baterii, rozmiaru zestawu oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Jabra Elite 75t

 

Jabra posiada ponad 150-letnie doświadczenie w inżynierii dźwięki, w tym udokumentowane osiągnięcia w dziedzinie true wireless. Elite 75t korzysta z platformy o niższej mocy oraz technologii łączności zastrzeżonej przez siostrzaną firmę GN Hearing. Powstały na podstawie know-how z zakresu miniaturyzacji, pozyskany w procesach powstawania prawdziwie bezprzewodowych produktów z linii Elite wszystkich dotychczasowych generacji.

Słuchawki Elite 75t zapewniają większy komfort dzięki optymalnemu kształtowi i rozmiarowi wkładek dousznych. Wkładki douszne zostały dokładnie przetestowane pod kątem bezpiecznego dopasowania, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że bez względu na to, w jaką aktywność będą zaangażowani, słuchawki pozostaną na swoim miejscu. Niewielki rozmiar Elite 75t sprawia, że prezentują się bardzo elegancko nawet w mniejszych uszach, a ergonomiczny kształt zapewnia wygodę, pozwalając użytkownikom ciszyć się muzyką i rozmowami przez dłuższy czas.

Jabra Elite 75t

Zdefiniowanie kluczowych potrzeb użytkowników przez Jabrę

Jabra opracowała symulację komfortu i dopasowania na podstawie tysięcy skanów uszu użytkowników z całego świata, aby określić optymalny kształt i rozmiar w technologii 3D. Jabra zebrała również cenne spostrzeżenia na temat potrzeb i preferencji użytkowników, aby określić podstawowe wyzwania stojące przed rozwiązaniami true wireless.

Okazało się, że wzrosło zapotrzebowanie konsumentów na dłuższą żywotność baterii. Ponadto konsumentom zależy na lepszym dopasowaniu do ucha oraz na tym, aby w łatwy sposób łączyć się z urządzeniami. Nowy produkt Jabra z rodziny Elite wydaje się odpowiadać na te potrzeby, zapewniając do 28 godzin pracy, gdy będziemy korzystać z etui z funkcją ładowarki oraz 7,5 godziny bez konieczności dodatkowego ładowania. Osoby zabiegane docenią możliwość szybkiego ładowania za pomocą USB-C, które doskonale wpisuje się w realia nowoczesnego życia w biegu. W późniejszym terminie zostanie również wprowadzony na rynek wariant ładowania bezprzewodowego.

Sprytne posunięcie inżynieryjne sprawia, że nowy kompaktowy rozmiar spełnia oczekiwania użytkowników, a mianowicie nadal gwarantuje solidną łączność, trwałość, łatwość użytkowania oraz doskonałą jakość połączeń i muzyki. Wykonywanie i odbieranie połączeń to wspaniałe doświadczenie dzięki 4-mikrofonowej technologii wzbogaconej o najnowsze algorytmy redukcji szumów i odgłosów wiatru. Ta funkcja daje gwarancję doskonale brzmiących rozmów nawet w zatłoczonym miejscu, takim jak ulica lub metro. Jabra poprawiła także wygodę korzystania z etui ładującego poprzez zapewnienie łatwiejszego dostępu i dodanie magnesów.

„Nasza najdonioślejsza wiadomość na IFA 2019 jest jednocześnie najmniejszą z dotychczasowych. Udoskonalenie świetnego produktu było złożonym przedsięwzięciem i właśnie to osiągnęliśmy. Stworzyliśmy słuchawki douszne wysokiej jakości, zapewniające najwyższą wygodę oraz żywotność baterii, dopasowaną do potrzeb dzisiejszego zabieganego stylu życia. Cieszymy się, że możemy powitać Elite 75t, czyli nasz najnowszy, najbardziej innowacyjny produkt z nagradzanej serii Elite ” — powiedział René Svendsen-Tune, CEO firmy Jabra.

Jabra Elite 75t

Najważniejsze cechy Jabra Elite 75t:

  • Nowy kompaktowy kształt słuchawek dousznych przetestowany pod kątem wygody i bezpiecznego dopasowania
  • Ponad 7,5 godziny pracy na baterii, do 28 godzin z etui do ładowania
  • Technologia 4 mikrofonów zapewnia krystalicznie czyste połączenia nawet w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu
  • Szybkie ładowanie dzięki USB-C
  • Niezawodna prawdziwa łączność bezprzewodowa bez zanikania dźwięku
  • Spersonalizowane brzmienie muzyki dzięki korektorowi dźwięku dostępnemu w aplikacji Jabra Sound +
  • Trwałość IP55 i 2-letnia gwarancja na uszkodzenia spowodowane przez kurz
  • Dostęp za dotknięciem jednego przycisku do asystenta głosowego (Amazon Alexa, Siri i Google Assistant)
  • Kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami z obsługą Bluetooth
  • Dedykowana aplikacja Jabra Sound + jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Android

Co sądzisz o tych słuchawkach?