Konkurs fotograficzny InFocus dla użytkowników smartfonów Huawei

Zostałem poproszony przez Huawei’a o poinformowaniu Was o konkursie fotograficznym dla użytkowników smartfonów Huawei, czyli o konkursie dla pasjonatów fotografii mobilnej — InFocus Awards 2019. Oto mała informacja o tym konkursie.

Konkurs dla fotografów mobilnych

Huawei ruszył z nowym, lecz kolejnym konkursem dla pasjonatów fotografii mobilnej, czyli dla nas! Dla uczestników InFocus Awards 2019 przewidziane są atrakcyjne nagrody, pieniężne i rzeczowe. Jednak pamiętać musicie, że warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęcia lub krótkiego nagranie telefonem z logiem Huawei i zgłoszenie swojej pracy do 11 sierpnia na dedykowanej konkursowej stronie. Musicie jeszcze na wstępie wiedzieć, że wszyscy uczestnicy będą walczyć o nagrody z konkurentami z 21 krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

 

Ważna informacja:
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić dowolną liczbę zdjęć lub krótkich filmów na dedykowanej platformie: https://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/pl/. Prace powinny odpowiadać tematom 6 kategorii konkursowych:

  1. Twarze – sztuka portretu w fotografii mobilnej;
  2. Emocje – wyrażanie emocji danej chwili przy pomocy fotografii;
  3. Witaj, życie! – dzielenie się inspiracjami z codziennego życia;
  4. Z odległości – odkrywane nowych miejsc i zdobywanie nowych doświadczeń, na przykład z wykorzystaniem teleobiektywu lub trybu makro;
  5. Storyboard – historie opowiedziane w dziewięciu kadrach: zbiór zdjęć, które tworzą spójną i intrygującą narrację;
  6. Żyj chwilą – filmy trwające do 30 sekund, utrwalające ciekawe historie.

 

Huawei nie zostawia uczestników konkursu i podpowiada, że inspiracją dla wszystkich może być hasło „Nieodkryte Piękno”. Hasło te kieruje uwagę ku fotografii przedstawiającej piękne i zarazem nieoczywiste miejsca i sytuacje, takie, które często znajdują się na wyciągnięcie ręki, a nam umykają przez nasz codzienny pośpiech lub nie zawsze zwracamy na to uwagi, bo jesteśmy zajęci czym innym. Producent przygotował film, który może być podpowiedzią dla wielu z nas (nie tylko dla osób zainteresowanych konkursem).

Super nagrody dla zwycięzców!

Zgłoszone fotografie do InFocus Awards 2019 zostaną ocenione przez profesjonalne jury m.in. przez Marcina Tyszkę — uznany polski fotograf i członek Team Huawei oraz także przez innych światowych autorytetów fotografii i przedstawicieli Huawei. Jednak co chyba jest najlepsze i niezależne od jury, to głosy na zdjęcia oddają internauci. Najbardziej doceniona fotografia zostanie nagrodzona smarfonem Huawei P30 Pro i smartwatchem Huawei Watch GT. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę pieniężną (10 000 euro) i nagrody rzeczowe, takie jak laptop Huawei MateBook 13 oraz smartwatch Huawei Watch GT.

Nie martwcie się! Nagrodzeni także zostaną zwycięzcy poszczególnych 6 kategorii konkursowych. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają od marki Huawei nagrody pieniężne w wysokości 2 000 euro, a także nagrody rzeczowe: laptop Huawei MateBook 13, smartwatch Huawei Watch GT, smartfon Huawei P30 Pro. Dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca także jest przewidziana nagroda i jest to odpowiednio Huawei P30 Pro i Huawei P30.

Ważne! Konkurs zostanie rozstrzygnięty na początku września. Regulamin całego konkursu InFocus Awards 2019 dostępny jest na stronie konkursu.

Powodzenia!