Letnia promocja HTC

Na prośbę marki HTC VIVE przesyłam Wam informację na temat promocji.

LETNIA PROMOCJA HTC – ZAOSZCZĘDŹ NA ZESTAWACH VR/XR VIVE

  • VIVE XR Elite oferuje oszczędność 1290 PLN oraz pakiety treści i akcesoriów VR
  • Pełny zestaw VIVE Pro 2 oferuje 2150 PLN zniżki, a VIVE Pro 2 HMD 1290 PLN
  • Stacja bazowa 2.0 tańsza o 172 PLN

HTC zaprasza do skorzystania z letniej promocji, w ramach której można zaoszczędzić do 2150 PLN na całej gamie zestawów VIVE VR/XR i akcesoriów. Promocje są dostępne za pośrednictwem wybranych sprzedawców detalicznych, w tym: mediaexpert.pl, x-kom.pl, vortexvr.pl, morele.net, euro.com.pl.

 

Od 20 maja do 30 czerwca 2024 r. kompaktowy i konwertowalny zestaw XR, VIVE XR Elite oferuje oszczędność 1290 PLN i jest dostępny po obniżonej cenie 5409 PLN. Ponadto klienci kupujący VIVE XR Elite za pośrednictwem VIVE.com i wybranych sprzedawców detalicznych otrzymają także pięć tytułów VR w VIVEPORT o wartości ponad 430 PLN w prezencie. Będą to takie tytuły jak: Hubris, Primal Hunt, The Break-In, Unplugged VR i Sushi Ben. Najnowszy zestaw XR w gamie premium urządzeń VR/XR firmy VIVE, VIVE XR Elite jest bardzo wszechstronny i może być używany zarówno jako urządzenie samodzielne, jak i urządzenie PCVR, a dzięki pełnokolorowej kamerze RGB obsługuje zarówno rzeczywistość wirtualną, jak i mieszaną.

 

Zestaw XR ma unikalną konstrukcję modułową, co oznacza, że można go łatwo przekształcić w tryb okularów, wyjmując baterie z uchwytem i mocując podkładki zausznikowe. Wyposażony w rozdzielczość 4K i funkcję śledzenia dłoni, VIVE XR Elite to świetna opcja dla każdego, kto jest gotowy na wyjątkowe wrażenia XR w najlepszej jakości. Zestaw VIVE XR Elite zawiera 1x HMD, 2x kontrolery i 2x podkładki zausznikowe (L+R) dla trybu okularów.

 

VIVE Ultimate Tracker to najnowsze, wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do śledzenia położenia w przestrzeni wirtualnej XR firmy VIVE. Kompaktowy, wszechstronny, lekki i oferujący wyjątkową możliwość samodzielnego pozycjonowania, pozwala na wielopunktowe śledzenie ciała. VIVE Ultimate Tracker przenosi interaktywność
i ekspresję w doświadczeniach XR na wyższy poziom i jest idealny do samodzielnych zestawów XR, takich jak VIVE XR Elite.

 

Dla tych, którzy szukają premium opcji PCVR, HTC oferuje ograniczoną czasowo promocję w gamie VIVE Pro. Wielokrotnie nagradzany pełny zestaw VIVE Pro 2, wyposażony w wysokiej jakości obraz 5K, szerokie pole widzenia 120° i częstotliwość odświeżania 120 Hz, pozwala zaoszczędzić 2150 PLN po obniżonej cenie 5149 PLN. W zestawie VIVE Pro 2 Full Kit użytkownicy otrzymują 1x HMD, 2x kontrolery i 2x stacje bazowe.

 

VIVE Pro 2 HMD (same gogle) jest również dostępny w promocyjnej cenie 2859 PLN, co pozwala zaoszczędzić 1290 PLN. Użytkownicy PCVR mogą zaoszczędzić także na akcesoriach sumę 172 PLN na Stacji bazowej 2.0, kosztującej obecnie 789 PLN.

 

Więcej informacji o produktach i zakupach z asortymentu VIVE można znaleźć na stronie Zaoszczędż do 2150 PLN na urządzeniach HTC.

Co o tym sądzicie?