Motorola współpracuje z GuRu

Na prośbę marki Motorola przesyłam Wam informację na temat nowej współpracy Motoroli z GuRu.

Motorola współpracuje z GuRu, by udostępnić pierwsze zasilanie bezprzewodowe Over-the-Air

W tym tygodniu Motorola i GuRu Wireless, Inc. – globalny lider w zakresie konfigurowalnych rozwiązań zasilania bezprzewodowego – ogłosiły współpracę, by udostępnić ładowanie Over-the-Air w smartfonach Motoroli.

Dziś polegamy na naszych smartfonach, które pomagają nam robić więcej, lepiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Chcemy przenośnych urządzeń zapewniających elastyczność i maksymalną dostępność niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. To właśnie z tego względu technologia bezprzewodowa jak nigdy dotąd jest tak ważna.

Przełomowe osiągnięcia Motoroli w zakresie innowacji dają firmie bezprecedensową możliwość opracowania pierwszych smartfonów, które będą zasilane bezprzewodowo, wykorzystując technologię GuRu.

„W firmie Motorola nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem na rynek innowacji, które mogą poprawić jakość życia konsumentów. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnimy poczucie wolności i elastyczność, jaką mogą cieszyć się użytkownicy dzięki rewolucyjnej technologii ładowania bezprzewodowego Over-the-Air” – powiedział Dan Dery, wiceprezes ds. Produktu w Motoroli. „We współpracy z GuRu widzimy nową, ekscytującą generację urządzeń zasilanych bezprzewodowo”.

GuRu RF Lensing™ zasila urządzenia na odległość, zapewniając energię elektronice użytkowej. Autorska technologia rewolucjonizuje doświadczenie użytkowników i sprawia, że poziom naładowania baterii przestaje być zmartwieniem. Opatentowane przez GuRu miniaturowe moduły umożliwią urządzeniom ładowanie na dużą odległość dzięki precyzyjnemu transferowi energii. Motorola i GuRu będą współpracować, by spełnić wymagania Motoroli dotyczące jakości, wydajności energetycznej i bezpieczeństwa.

„Innowacja zawsze była częścią DNA Motoroli. Firma od dawna wzbogaca nasze życie dzięki ekosystemowi inteligentnych urządzeń i rozwiązań” – powiedział Florian Bohn, CEO i współzałożyciel GuRu. „Cieszymy się, że możemy połączyć siły z liderem w branży, którego celem jest polepszenie doświadczeń konsumentów”.

Ponieważ konsumenci nadal wymagają produktów, które nie tylko nadążają za ich intensywnym stylem życia, ale także zaspokajają konkretne potrzeby, technologie zwiększające mobilność bez poświęcenia funkcjonalności są niezwykle cenne. Współpracując z GuRu w celu zapewnienia zasilania bezprzewodowego Over-the-Air, Motorola robi kolejny krok w kierunku dostarczania inteligentniejszych technologii wszystkim – Smarter Technology for All.

Oczekuj kolejnych informacji w nadchodzących miesiącach!

Co o tym sądzicie?