Nowa promocja Samsunga na Samsung Dual Cook

Na prośbę marki Samsung przesyłam Wam informację na temat nowej promocji.

Piecz parami i na parze: Kup piekarnik Samsung Dual Cook lub Dual Cook Flex™ i otrzymaj naczynie do pieczenia i gotowania na parze Dual Cook Steam w prezencie

Podwójny piekarnik umożliwiający pieczenie dwóch potraw jednocześnie, w różnych temperaturach i trybach oraz naczynie parowe Dual Cook Steam w gratisie. Wyjątkowa promocja Samsung „piecz parami i na parze” trwa do końca bieżącego roku.

Niezależnie od tego czy przygotowujemy codzienny posiłek czy wytrawne przyjęcie dla gości potrzebujemy wygody, efektywności oraz oszczędności czasu. Z pomocą przychodzi rewolucyjny piekarnik Samsung Dual Cook Flex™, którego budowa pozwala na pieczenie dwóch potraw jednocześnie w odmiennych trybach i temperaturach. Specjalny separator dzieli urządzenie na dwie komory pozwalając na przygotowanie tak różnych dań, jak ryba i sernik, bez obawy o mieszanie się zapachów.

Dodatkowo, dzielone drzwi Flex Door pozwalają na otwarcie tylko górnej części piekarnika pozostawiając dolną komorę szczelnie zamkniętą, dzięki czemu warunki w niej nie ulegają zmianie. Jest to ułatwieniem gdy musimy doglądać dania, piekącego się na pierwszym poziomie bez jednoczesnej ingerencji w drugą, dolną strefę pieczenia.

Doskonałe uzupełnienie piekarnika stanowi naczynie Dual Cook Steam, wykorzystujące parę do tego by przygotować niepowtarzalne potrawy. Przy zamkniętej pokrywie naczynie ugotuje zdrowe warzywa, a przy otwartej – upiecze puszyste bułeczki.

Nieskończenie wiele możliwości

W zależności od potrzeby można wykorzystywać obie komory jednocześnie, tylko jedną z nich, albo stworzyć dużą przestrzeń poprzez wyjęcie separatora.

Teraz, z wykorzystaniem naczynia Dual Cook Steam wachlarz możliwości jest jeszcze szerszy. W konfiguracji z piekarnikiem można między innymi: piec dwie rzeczy naraz bez pary, piec jedną potrawę bez pary a drugą na parze lub piec tylko jedną potrawę w dowolny sposób. Wybór zależy tylko od inwencji kucharza.

Skorzystaj z promocji Samsung i odbierz prezent!

Trwająca promocja to doskonała okazja do tego, aby poznać urok przygotowywania dwóch potraw jednocześnie, a także spróbować techniki pieczenia i gotowania parowego.

Promocją objęte są wybrane modele piekarników Samsung Dual Cook lub Dual Cook Flex™. Aby otrzymać naczynie Dual Cook Steam wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • podzielić się opinią na temat kupionego urządzenia w ciągu 21 dni za pośrednictwem jednej z dedykowanych stron: pieczparami.pl, strony sklepu, w którym piekarnik został zakupiony lub strony porównywarki cenowej. W treści swojej opinii należy dodać hasztag: #uzytkownikSamsung.
  • Następnie zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii.
  • Zarejestrować się na stronie promocji, korzystając ze swojego Konta Samsung Account, postępując zgodnie z instrukcją.
  • Po pozytywnej weryfikacji nagroda zostanie wysłana kurierem. Liczba zestawów promocyjnych jest ograniczona.

Promocja trwa od 15 maja do 31 grudnia 2021 r., lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

Szczegółowe warunki promocji oraz listę modeli objętych promocją, można znaleźć w regulaminie na stronie:  www.pieczparami.pl

Warunkiem udziału w promocji, jest posiadanie konta Samsung Account

Co o tym sądzicie?