Nowe aplikacje dostępne na zegarki Huawei z serii Watch 3

Na prośbę marki Huawei przesyłam Wam informację na temat nowych aplikacji.

Aplikacje Radia Zet i Antyradia teraz dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3

Aplikacje popularnych stacji radiowych, Radia Zet i Antyradia, zostały zintegrowane z HarmonyOS, autorskim systemem operacyjnym Huawei, dzięki czemu są dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3.

Integracja aplikacji radiowych z HarmonyOS umożliwia użytkownikom smartwatchy Huawei z serii Watch 3 słuchanie radia na żywo – na ekranie zegarka będzie wyświetlany program oraz piosenka grana w danym momencie. Przejrzysty, prosty i intuicyjny layout aplikacji sprawia, że korzystanie z niej jest niezwykle proste i przyjemne. Teraz każdy użytkownik może słuchać tych dwóch stacji radiowych tam, gdzie chce – w drodze do pracy, na spacerze, podczas treningu czy zakupów, bez obaw, że przegapi ulubiony program.

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to pierwsze smartwatche Huawei działające w oparciu o HarmonyOS, autorski system operacyjny Huawei. Urządzenia wyróżniają się eleganckim designem, długim czasem pracy na jednym ładowaniu oraz mnogością funkcji. Oprócz zaawansowanych funkcji monitorujących zdrowie, sen, czy kondycję fizyczną, smartwatche z serii Watch 3 obsługują również eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i smartwatchu. W serii Watch 3 znajduje się również preinstalowany sklep z aplikacjami AppGallery, który umożliwia instalowanie dodatkowych aplikacji na urządzenie.

 Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Co o tym sądzicie?