Nowe Huawei MateBook z dodatkową przestrzenią

Na prośbę marki Huawei przesyłam Wam informację na temat promocji przy zakupie nowych Huawei MateBooków.

Kup Huawei MateBook D 16 lub MateBook 16s
i otrzymaj aż 200 GB przestrzeni w Chmurze Huawei!

Z okazji premiery Huawei MateBook 16s i Huawei MateBook D 16, ruszyła wyjątkowa oferta – do każdego z najnowszych laptopów Huawei można do końca roku dostać aż 200 GB dodatkowej przestrzeni w ramach bezpłatnej, 3-miesięcznej subskrypcji Chmury Huawei. Ponadto, na każdego, kto w dowolnym momencie zechce sprawdzić potencjał rozwiązania Huawei osobiście i utworzy konto Huawei ID czeka 50 GB darmowego miejsca w chmurze.

 

Darmowy pakiet 200 GB pamięci w Chmurze Huawei przez pierwsze 3 miesiące

Po zarejestrowaniu się do Huawei ID, posiadacze najnowszych laptopów Huawei – MateBook D 16 oraz MateBook 16s – są uprawnieni do otrzymania 3-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, w ramach którego zyskają dostęp aż do 200 GB przestrzeni, którą mogą wykorzystać w wybrany przez siebie sposób. Oferta dla kupujących nowe MateBooki potrwa do końca roku.

 

50 GB przestrzeni w Chmurze Huawei za założenie konta

Jeśli w trakcie wakacji zabraknie Ci pamięci na zdjęcia, Huawei służy pomocą – każdy, kto po raz pierwszy założy konto Huawei ID, dostanie 50 GB wolnej przestrzeni – bez względu na to, czy posiada urządzenia Huawei, czy też nie. Oznacza to dodatkowe miejsce na blisko 2500 zdjęć, dzięki czemu żadne zdjęcie z wakacji nie będzie musiało zostać usunięte. Promocja ta ważna jest bezterminowo.

W celu skorzystania z okazji, należy zaktualizować aplikację Chmura Huawei do najnowszej wersji – 11.1.8.300. Dostęp do promocji można uzyskać za pomocą przeglądarki oraz aplikacji, zarówno w ekosystemie Huawei, jak i na innych systemach. Pełna oferta zniżek dostępna jest poniżej, natomiast szczegóły znajdują się pod tym adresem.

 

Dla nowych użytkowników:

Subskrypcja Miesięczna Roczna
50 GB Pierwszy miesiąc za darmo -20%
200 GB Pierwszy miesiąc za darmo -25%
2,048 GB -50% za pierwszy miesiąc -30%

 

Dla posiadaczy Huawei MateBook D 16 lub Huawei MateBook 16s

Subskrypcja Miesięczna Roczna
50 GB Pierwszy miesiąc za darmo -20%
200 GB Pierwsze trzy miesiące za darmo -25%
2,048 GB -50% za pierwszy miesiąc -30%

Użytkownicy mogą skorzystać najpierw z promocji dla nowych użytkowników, a następnie zrealizować bonus dla posiadaczy laptopów MateBook D 16 lub MateBook 16s. Klienci, którzy najpierw wykorzystają  promocję dla posiadaczy ww. urządzeń nie będą mogli później aktywować oferty dla nowych użytkowników. Usługa Mobile Cloud jest dostępna na telefonach Huawei, a PC Cloud na wszystkich komputerach opartych o system Windows.

Co o tym sądzicie?