Nowe produkty od GearBest

Na stronie GearBest pojawiają się coraz to nowsze produkty. Co jest w tym szczególnego dla nas? Dla Polaków? Otóż GearBest planuje szerzej wypromować nowe produkty na Polskiej ziemi. Niektóre z nich są jeszcze w przedsprzedaży, ale mogę powiedzieć Wam tyle, że warto na niektore czekać.

A na co warto czekać? Szczególnie na trzy produkty, m.in. jest to telefon, inteligentna lampka i inteligentny zegarek.

Już jesteście ciekawi? Oto one:

Xiaomi Redmi Note 5

Xiaomi jakiś czas temu zaprezentowało nam najnowszego przedstawiciela dumnej serii Note. Co ważne to GearBest już jakiś czas temu wystartował z przedsprzedażą tego produktu i jeżeli jesteście ciekawi, jak tym razem Xiaomi wyszedł ten telefon, to niestety na recenzję będziecie musieli poczekać, ale zawsze możecie zamówić sobie go w przedsprzedaży. Pocieszające jest to, że może kiedyś uda mnie się wziąć ten model od GearBestu i będę mógł coś powiedzieć po dłuższym użytkowaniu go na co dzień.

Link do produktu – http://bit.ly/xiaominote5Xiaomi Redmi Note 5

YEELIGHT YLDP06YL

Nowsza wersja inteligentnej żarówki Yeelight już niebawem na GearBest! Wiec, dlaczego by jej nie chcieć kupić, chyba prawie każdy z nas marzy o swoim własnym inteligentnym domu, a przecież od czegoś trzeba zacząć. Może to właśnie będzie dobry pomysł, aby zacząć od żarówki, no i może to właśnie od Yeelight. Ja sam przymierzam się do takich żarówek i najbardziej przekonują mnie żarówki tej firmy. Osoby, które znam i zakupiły sobie takie żarówki, chwalą sobie je, więc i pewnie mnie się spodobają. To też Tobie mam nadzieję, że też.

Link do produktu – JUŻ WKRÓTCEYEELIGHT YLDP06YL

TenFifteen F2 3G

Super, stylowy i inteligentny zegarek może być i też Twój, nie kosztuje on za mało, ale no proszę Was. Jego wygląd przypomina dobry zegarek i mało kto może wiedzieć, że jest to smartwatch. Nie znam tej marki ani nigdy nie nosiłem aż tak inteligentnego zegarka. Może się kiedyś do nich przekonam, nie wiem. To wszystko i wyłącznie zależy od przyszłego telefonu (mam nadzieję, że już to będzie niebawem). To co? Kupilibyście taki zegarek?

Link do produktu – http://bit.ly/TenFifteenF2 

TenFifteen F2 3G