Nowości na tragach IFA 2019 zaprezentowane przez Solectric

Insta360 Go

Jak wicie nie wypuszczam dużo prasówek na swojego bloga, jednak zostałem poproszony o przedstawienie Wam informacji na temat nowych produktów zaprezentowanych przez dystrybutora Solectric GMBH Polska. Dla nie wtajemniczonych, to przez pierwszy tydzień września trwały w Berlinie targi IFA 2019, na których to zaprezentowano masę nowości konsumenckich i przemysłowych. Jakie produkty zaprezentowało Solectric?

Solectric prezentuje najnowszą kamerkę Insta360 i projektor XGIMI i masę innych produktów.

Na tegorocznych targach IFA 2019, firma Solectric GMBH Polska, będąca dystrybutorem innowacyjnych produktów zaprezentowała wyjątkową kamerkę sportową Insta360 GO i wysokiej jakości projektor XGIMI MoGo Pro, H3 oraz Z4.

Insta360 Go

Portfolio polskiego dystrybutora powiększyło się o kamerkę sportową Insta360 w wersji Insta360 Go, będąca najmniejszą kamerką ze stabilizacją na świecie. Niewielki rozmiar (50 mm długości) i waga zaledwie 18,3 grama sprawia, że użytkownik nawet nie poczuje, że ma ją przy sobie.

“Kamerka GO jest ogromnym hitem i powstała po to, by zrewolucjonizować podejście do filmowania, powodując, że od teraz rejestrowanie obrazu jest dużo prostsze i szybsze. Jej niewielkie gabaryty pozwolą użytkownikom nagrywać wideo w każdych warunkach.”  — mówi Marek Krygier, CEO Solectric GMBH Polska.

Specjalny klips magnetyczny znajdujący się na Insta360 GO umożliwia przypięcie kamerki do ubrań czy zamocowanie do metalowych powierzchni, co sprawia, że urządzenie można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Dla miłośników sportów ekstremalnych ta kamerka będzie idealna, ponieważ spełnia normę wodoodporności IPX4, dzięki czemu bez strachu przypniemy ją np. do deski surfingowej.

Insta360 Go

Insta360 Go pozwala na rejestrowanie filmów o długości do 30 sekund w rozdzielczości 1080p. Na jednym pełnym naładowaniu bateria pozwala na nagranie aż 200 takich świetnych klipów. Ładowanie tej kamerki odbywa się za pomocą stacji dokującej, która jest w zestawie. O brak rozmycia obrazu i jego wyrazistość zadba autorska technologia stabilizacji cyfrowej FlowState. W tym Insta360 nie zabrakło także możliwości filmowania w zwolnionym tempie w 100 kl/s.

Wybór i montaż nagranych materiałów odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji mobilnej Insta360 Go (Android i IOS), która posiada system sztucznej inteligencji FlashCut. Program automatycznie wybierze najciekawsze momenty z ujęć zarejestrowanych w ciągu całego dnia i zmontuje je z muzyką w jeden niezapomniany film, którym śmiało, można dzielić się w mediach społecznościowych. Aplikacja pozwala także na manualną edycję materiałów.

Kamerkę można już kupić w cenie 1099 zł.

Insta360 Go

W portfolio Solectric nie brakuje też wysokiej jakości projektorów marki XGIMI, która produkuje urządzenia typu All-In-One. All-In-One to koncepcja, w której projektor domowy może służyć również jako mobilnym, dzięki umieszczeniu w obudowie wszystkich niezbędnych elementów: projektora, głośników, baterii, wbudowanej przeglądarce internetowej, aplikacjom m.in. Netflixa czy YouTube oraz funkcji Miracast, pozwalającej udostępnić obraz z niemal każdego mobilnego urządzenia. O jakości produktów oferowanych przez markę XGIMI świadczy m.in. wyposażenie urządzeń w nagłośnienie JBL oraz Harman/Kardon.

“Firma XGIMI, z którą od dłuższego czasu współpracujemy przygotowała na targi IFA trzy świetne propozycje – nowy model z serii H, czyli H3, ultra-przenośny projektor wyprodukowany wspólnie z firmą Harman/Kardon o nazwie MoGo Pro oraz rzutnik laserowy XGIMI Z4”.

Xgimi MoGo Pro

XGIMI H3 w ciągu zaledwie sekundy potrafi automatycznie dopasować odpowiednią wielkość wyświetlanego obrazu do danej powierzchni oraz zapewnić jego idealną ostrość. Z kolei MoGo Pro gwarantuje fantastyczną jakość dźwięku dzięki zaawansowanym podwójnym 3-watowym głośnikom od firmy Harman/Kardon.

Xgimi MoGo Pro

Co sądzisz o tych produktach?