OnePlus ze wsparciem przez 6 lat!

Na prośbę marki OnePlus przesyłam Wam informację na temat wsparcia.

OnePlus Nord 4 z najdłuższym wsparciem oprogramowania w historii marki

OnePlus poinformował, że nadchodzący OnePlus Nord 4, oprócz sześcioletniego wsparcia dla oprogramowania, otrzymał sześć lat gwarancji płynności działania, a także został wyposażony w technologię Battery Health Engine. Rozwiązania te mają zapewnić szybkie i płynne użytkowanie smartfona przez długi czas. Smartfon zostanie zaprezentowany 16 lipca br. podczas Summer Launch Event w Mediolanie.

OnePlus Nord 4 będzie oferował najdłuższe w historii OnePlus wsparcia oprogramowania. Jest też pierwszym smartfonem, który uzyskał certyfikat zapewniający szybkość i płynność działania przez sześć lat. Dodatkowo wyposażony został w technologię Battery Health Engine, która zapewni żywotność baterii dłuższą niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Dzięki naszym testom płynności, technologii Battery Health Engine i najdłuższej w historii polityce aktualizacji oprogramowania, zapewnimy użytkownikom OnePlus Nord 4 lata szybkich i płynnych doświadczeń – powiedział Kinder Liu, prezes i dyrektor operacyjny w OnePlus. Oferowanie dłuższych polityk aktualizacji oprogramowania, bez testów płynności lub testów stanu baterii, jest jak budowanie dużego domu na słabych fundamentach – wygląda dobrze, ale nie chciałbyś w nim mieszkać. OnePlus oferuje wszystko, czego potrzeba dla prawdziwego spokoju ducha – dodał.

 

Najdłuższe w historii wsparcie dla oprogramowania OnePlus

OnePlus Nord 4 otrzyma cztery lata aktualizacji Androida i rekordowe sześć lat aktualizacji związanych z bezpieczeństwem. Tym samym jest to najdłuższy pakiet wsparcia, jaki OnePlus kiedykolwiek zaoferował swoim użytkownikom.

Cieszymy się, że użytkownicy OnePlus korzystają ze swoich telefonów na długo po ich zakupie, a nowy pakiet wsparcia oprogramowania sprawi, że OnePlus Nord 4 będzie dostarczał wspaniałych wrażeń dłużej niż kiedykolwiek – powiedział Kinder Liu, prezes i dyrektor operacyjny w OnePlus.

 

Sześć lat płynności oprogramowania

Poza najdłuższym pakietem wsparcia oprogramowania, jaki OnePlus kiedykolwiek zaoferował, OnePlus Nord 4 został również dokładnie przetestowany i certyfikowany, po to by działał szybko i płynnie przez wiele lat. Firma przeprowadziła wymagający proces, który nazywa się testowaniem płynności (ang. fluency testing), a smartfon OnePlus Nord 4 otrzymał certyfikat TÜV SÜD Fluency 72 Month A rating.

Testowanie płynności to trzyetapowy proces mający na celu pokazanie, jak telefon będzie działał po latach użytkowania. Pierwszy etap polega na pomiarze za pomocą aparatu wykonującego szybkie serie zdjęć, ile czasu zajmuje smartfonowi wykonanie szeregu codziennych zadań. Następnie telefon poddawany jest serii wymagających testów, w tym kopiowaniu ogromnych plików do pamięci i fragmentowaniu jej, tworzeniu tysięcy zdjęć, plików dźwiękowych i filmów, a także pisaniu ponad 15 000 wiadomości tekstowych i instalowaniu ponad 180 aplikacji.

Na koniec sprawdzany jest czas, w jakim starzejący się telefon wykonuje te same podstawowe funkcje i korzysta z tych samych popularnych aplikacji. Tylko wtedy, gdy telefon jest w stanie to zrobić w akceptowalnym czasie, może uzyskać ocenę płynności „A”, czyli najwyższy poziom przyznawany przez TÜV SÜD. OnePlus Nord 4 jest jedynym smartfonem, który uzyskał wynik na poziomie 72 miesięcy, co oznacza, że będzie działał płynnie nawet po 72 miesiącach użytkowania.

 

Technologia Battery Health Engine

Poza oprogramowaniem zaprojektowanym z myślą o żywotności dłuższej niż kiedykolwiek, OnePlus Nord 4 został wyposażony w technologię Battery Health Engine. Zapewnia ona efektywne ładowanie przez wiele lat potwierdzone certyfikatem na 1600 pełnych cykli ładowania.

Zaprojektowana przez OnePlus technologia wykorzystuje sztuczną inteligencję do analizy zużycia baterii i nawyków użytkownika związanych z ładowaniem. Następnie optymalizuje wszystko, od ilości pobieranej energii po czas, w którym telefon osiąga 100% naładowania. Wszystko po to, by bateria pozostawała równie wydajna, co oprogramowanie smartfona.

 

OnePlus Summer Launch Event już 16 lipca 

OnePlus Summer Launch Event odbędzie się 16 lipca w Mediolanie. Oprócz smartfona OnePlus Nord 4, marka zaprezentuje również tablet OnePlus Pad 2, słuchawki OnePlus Nord Buds 3 Pro i zegarek OnePlus Watch 2R. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube OnePlus.

Co o tym sądzicie?