Pierwsze urządzenie HMD dla biznesu

Na prośbę marki HMD przesyłam Wam informację o pierwszym urządzeniu dla biznesu.

Trzymaj rękę na pulsie dzięki pierwszemu smartfonowi HMD dla biznesu i rozwiązaniu HMD FOTA

  • Human Mobile Devices (HMD) prezentuje pierwszy smartfon HMD dla biznesu: HMD Pulse+ Business Edition
  • Przejmij kontrolę: HMD FOTA pozwala ręcznie kontrolować zdalne aktualizacje oprogramowania
  • Nowa seria telefonów dla przedsiębiorstw od HMD
  • Długoterminowa ochrona: Pięć lat aktualizacji zabezpieczeń i 3-letnia gwarancja
  • Zero problemów z naprawą: DHL Express Care od drzwi do drzwi i wsparcie iFixit dla łatwych i bezstresowych napraw
  • Dostępne już teraz: HMD Pulse+ Business Edition jest dostępny od dziś

Human Mobile Devices (HMD) przedstawia HMD Pulse+ Business Edition – pierwszy z nowej serii smartfonów biznesu, oraz usługę HMD FOTA (Firmware-Over-The-Air).

HMD Pulse+ Busines Editon daje firmom ogromne możliwości i spokój. To smartfon z możliwością prostej i szybkiej naprawy własnej, a do tego posiadający: pięcioletnią aktualizację zabezpieczeń, trzyletnią gwarancję i kilka przydatnych dla biznesu funkcji (np. wyłączanie zasilania tylko za pomocą kodu PIN). HMD Pulse+ Business Edition umożliwia organizacjom wydajną, zrównoważoną i bezpieczną pracę. Wszystko to w cenie, która nie przyprawi działu księgowości o ból głowy.

Funkcja Firmware-Over-The-Air (FOTA) jest teraz dostępna dla klientów korporacyjnych HMD. Dzięki niemu firmy mogą zarządzać i aktualizować wersje oprogramowania Android™ na wszystkich urządzeniach zdalnie, z jednego miejsca – dzięki czemu utrzymanie ich bezpieczeństwa i aktualności jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Słowem – HMD FOTA zapewnia kontrolę. Dzięki tej usłudze możesz wymusić obowiązkowe aktualizacje lub zaplanować je w takich godzinach, kiedy w firmie dzieje się mniej. A jeśli nie chcesz aktualizacji, bo nie jest zgodna z Twoim systemem, możesz ją bezproblemowo pominąć. Wszystko za pomocą kilku kliknięć.

James Robinson, starszy wiceprezes ds. biznesu w HMD: Ściśle współpracujemy z naszymi klientami i odpowiadamy na ich częste prośby. HMD Pulse+ Business Edition zaspokaja kluczowe potrzeby biznesowe, w tym wydajność, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój. A wszystko to osiągnęliśmy dzięki takim funkcjom, jak naprawialna konstrukcja, rozszerzone gwarancje i kompleksowe aktualizacje zabezpieczeń. W HMD opracowaliśmy gamę smartfonów specjalnie do użytku biznesowego, wzbogaconych o naszą usługę HMD FOTA, która pozwala menedżerom IT skutecznie kontrolować aktualizacje urządzeń.

 

HMD Pulse+ Business Edition

Szeroka paleta funkcji HMD Pulse+ Business Edition sprawia, że ten smartfon jest kuszącą i przystępną cenowo propozycją.

 

RIY (Repair it Yourself/Zrób to sam)

Przestoje spowodowane opóźnieniami w naprawie urządzeń mogą sprawić, że komunikacja zacznie zawodzić i przez to pojawią się kłopoty. HMD Pulse+ Business Edition sprawi, że to już przeszłość. Dzięki konstrukcji, która pozwala w łatwy i szybki sposób naprawić telefon w domowych warunkach, wiele spraw będzie można załatwić od ręki. Wymiana uszkodzonego wyświetlacza, wygiętego portu ładowania, porysowanej obudowy czy baterii nie wymaga dyplomu inżyniera i skrzynki pełnej specjalistycznego sprzętu. Wystarczy odwiedzić HMD Repair Hub na iFixit, aby uzyskać części zamienne i instrukcję naprawy krok po kroku.

 

Obsługa „Od drzwi do drzwi”

Ale nie wszystko da się zrobić samemu i potrzebny jest profesjonalista. Dzięki DHL Express Care firm mogą zaplanować odbiór bezpośrednio ze swojego biura, a my je odbierzemy i wyślemy do naprawy.

 

Spokój ducha

Zachowanie bezpieczeństwa to podstawa w każdej firmie. A HMD Pulse+ Business Edition zapewnia je dzięki szeregowi funkcji dostosowanych do potrzeb firm (blokada sieci, wyłączanie zasilania tylko za pomocą kodu PIN i szyfrowaniu kodu PIN). Aby uzyskać większą kontrolę nad sposobem uzyskiwania dostępu do urządzenia, można wyłączyć uwierzytelnianie biometryczne podczas konfiguracji. Dodatkowo pamiętaliśmy też o opcji bezpiecznych folderów i trybie ukrytym.

Dodatkowy atut, to przechowywanie danych w Europie. Cały proces przechowywania i przetwarzania danych klientów jest scentralizowany na platformie Google Cloud Platform z siedzibą w UE, zgodnie z wymogami RODO.

I oczywiście, jak można oczekiwać od biznesowego urządzenia HMD, jest to Android Enterprise Recommended.

 

Dostępność

HMD Pulse+ Business Edition jest już dostępny w kolorze Midnight Blue.

Narzędzie HMD FOTA jest dostępne od dziś.

 

Specyfikacja HMD Pulse+ Business Edition

Wymiary: 163,19 x 75,02 x 8,45 mm | 187 g

Ekran: 6,56 cala HD+, 90 Hz

PAMIĘĆ RAM: 6 GB

Pamięć użytkowa: 128GB

Bateria: 5000mAh

Tylny aparat: 50MP

Przedni aparat: 8MP

Kolor: Midnight Blue

Co o tym sądzicie?