Programowalne roboty w niższej cenie na Black Friday

Na prośbę firmy Solectric GMBH Polska przesyłam Wam informacje na temat niższych cen programowalnych robotów Abilix na Black Friday. Zobaczcie jakie promocje przygotował Solectric!

Programowalne roboty edukacyjne Abilix Krypton 0 i Krypton 2 w niższych cenach na Black Friday

Firma Solectric GMBH Polska, będąca dystrybutorem m.in. innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych dla szkół i klientów indywidualnych obniżyła ceny programowalnych robotów edukacyjnych Abilix Krypton 0 i Krypton 2 na Black Friday. Zestawy obecnie kosztują odpowiednio 399 zł oraz 699 zł. Dodatkowo, w każdym z pakietów znajduje się 5 scenariuszy zajęć.

Abilix to pionier i lider rynku robotów edukacyjnych, którego produkty od ponad 20 lat są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Promocja firmy Solectric obejmuje zestawy Abilix Krypton 0 (cena 399 zł), który składa się z 409 klocków i umożliwia zbudowanie 17 robotów oraz Abilix Krypton 2 (cena 699 zł), zawierającego 723 klocki, które pozwalają na stworzenie 29 robotów. Poza samymi klockami, w zestawach są też nowoczesne silniki i sensory, dzięki którym roboty mogą m.in. słyszeć, reagować na dotyk, czy poznawać swoje położenie w przestrzeni.

Roboty Abilix Krypton 0 i Krypton 2 dedykowane są nauce programowania na różnych poziomach zaawansowania:

• Abilix DRAG&DROP – łatwe i intuicyjne programowanie dla najmłodszych, poprzez przeciąganie i przestawianie „kafelków” z komendami.
• Abilix SCRATCH – najpopularniejszy język programowania w polskich szkołach – dla średnio-zaawansowanych.
• Abilix FLOW-CHART – blokowy język programowania dla średnio-zaawansowanych.

Ponadto zestawy rozwijają kompetencje istotne w dzisiejszym świecie: kreatywność, logiczne myślenie, zdolności matematyczne czy rozwiązywanie problemów.

Każdy z robotów łączy się z aplikacją za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. W konstruowaniu robotów pomoże poradnik dostępny z poziomu nowoczesnej, multimedialnej i intuicyjnej aplikacji 3D.

Abilix Krypton 0 i Krypton 2 z pakietami 5 scenariuszy zajęć, w promocyjnych cenach można kupić m.in. w sklepach z robotyką, iSpot oraz na stronie sklepabilix.pl.

Co myślicie o tych robotach?