Przerywam milczenie

Przerywam milczenie

Kończę z milczeniem a Ty? Może to dziwny początek, ale głównie o to chodzi, to nie jest zwykły post a apel do was, a szczególnie do Ciebie!

Zapytasz czemu szczególnie do Ciebie, prawda? Chciałbym również z tobą tworzyć blog/stronę. Dla mnie to blog, ale dla innych może być i również stroną z testami aparatów w telefonach.

Ja już dawno to zrobiłem, przerwałem milczenie. To wcale nie jest ani łatwe, ani trudne, wszystko zależy od Ciebie.

Pomyśl, jak łatwo możesz komentować. Jedynie musisz wpisać nick lub imię i mail w Disqus i zaznaczyć, że chcesz być osobą anonimową. Nie musisz się wcale logować. Po to zgłębiałem święte tajniki Disqus, aby to zrobić specjalnie dla Ciebie, abyś się odezwał, dał znak życia.

Również na stronie na Facebooka również możesz komentować, a już, tak czy siak, jesteś tam zarejestrowany. Więc co Ci szkodzi napisanie małego, malutkiego komentarza? No jak dla mnie to żaden problem.

Chcę Ci powiedzieć, że też byłem milczącym czytelnikiem, ale od dzisiaj się to zmieni. Podejmujesz wyzwanie? Ja się go podejmuję i nie będę zwracał uwagi na innych czy zauważą, że tę osobę czytam/oglądam. Osoba, która będzie się z Ciebie śmiała to lepiej ją zlewać i nie będzie się już Ciebie czepiać.

 

Podejmujesz wyzwanie? Ja go podejmuję i również to tobie radzę.