Rusza turniej „Osiągaj więcej. Powered by Huawei”

Na prośbę marki Huawei przesyłam Wam informację dotyczącą najnowszego turnieju.

Rusza turniej „Osiągaj więcej. Powered by Huawei” – do wygrania najnowsze monitory Huawei MateView GT 27”

Huawei zaprasza do udziału w turnieju gamingowym „Osiągaj więcej. Powered by Huawei”, który odbędzie się z okazji wprowadzenia do sprzedaży nowego monitora dla graczy MateView GT 27”. Uczestnicy turnieju zawalczą o atrakcyjne nagrody, konkurując w grze wybranej z puli trzech popularnych tytułów: League of Legends, Teamfight Tactics lub Valorant. W promocję Huawei MateView GT 27” zostali zaangażowani popularni twórcy, znani z platformy Twitch – na niej będzie można na żywo śledzić finałowe rozgrywki.

 

Turniej będzie rozgrywany w 3 fazach:

  • Faza 1 – eliminacje: uczestnicy rejestrują się do wybranych drużyn, których liderami są znani w sieci gracze i rywalizują o przejście do kolejnego etapu turnieju.
  • Faza 2 – kwalifikacje: rywalizacja wyłonionych w pierwszej fazie zespołów transmitowana na żywo na platformie Twitch na kanale każdego z zaangażowanych w turniej twórców. Opiekunowie drużyn aktywnie wspierają swoich podopiecznych w rywalizacji.
  • Faza 3 – finały: rywalizacja najlepszych drużyn w studiu turniejowym, w dniach 26-28 listopada. Rozgrywki finałowe są jednocześnie transmitowane na żywo na kanałach influencerów. W przerwach pomiędzy rozgrywkami, gospodarz finałowego wydarzenia komentuje przebieg turnieju, a także łączy się na żywo z opiekunami zespołów.

 

Opiekunami zespołów w turnieju Huawei będą znani w sieci twórcy – Rybson, Nieuczesana, Gucio, Kezman, Tuttek i Overpow, których na Twitchu łącznie śledzi ponad milion fanów gier.

Huawei przygotował atrakcyjne nagrody dla zwycięzców rozgrywek – najnowsze monitory gamingowe Huawei MateView GT 27″, smartwatche Huawei GT 2e oraz nagrody pieniężne w wysokości 350 zł.

Nowy monitor będzie promowany także w materiałach wideo przygotowanych przez twórców obecnych na YouTube, zajmujących się tematyką gamingową. Tritsus, DealereQ, Tidzimi, Rysiek, Rycko i PC by TQ będą zachęcać m.in. do przejścia przez specjalnie przygotowany labirynt w popularnym Minecrafcie, próbowania nowych sposobów gry w World of Tanks i odkrywania świata sportów ekstremalnych w premierowej grze Riders Republic. Youtuberzy będą też radzić, jak stworzyć idealne stanowisko do gry.

MateView GT 27” to nowy monitor dedykowany graczom, drugi w tej kategorii w portfolio Huawei. Urządzenie charakteryzuje się 27-calowym zakrzywionym ekranem 2K z wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie aż 165 Hz. Model jest dostępny w przedsprzedaży – do 14 listopada można go zamówić w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2e. Rekomendowana cena urządzenia to 1 699 zł.

Co o tym sądzicie?