#teamMobilneFotografie

#teamMobilneFotografie to nie tylko przyjaciele, ale także kompani, którzy mają poprowadzić Mobilne Fotografie na wyższy poziom.

Jak wiadomo Tymek nie jest w stanie zrobić wszystkie samemu, zwłaszcza teraz, kiedy pracy jest coraz więcej, a czasu coraz mniej. Dlatego do pomocy przy prowadzeniu Mobilnych powstał team, który ma wymyślać super projekty, konkursy itp. dla Was! Już od razu możemy powiedzieć, że będzie się działo i na pewno nie będziecie żałować tego, że zostaniecie razem z nami!

Zapoznaj się z osobami w #teamMobilneFotografie!

Cześć! Jestem Tymek, znać mnie możecie już od samego początku bloga. Jestem pomocną osobą, która nigdy nie odmówi pomocy znajomemu i przyjacielowi. Zawsze pomogę doradzić jeżeli chodzi o wybór najlepszego telefonu do zdjęć.
Więcej informacji: O MNIE

Cześć! Jestem Kuba, interesuję się wszelkimi nowinkami technologicznymi i kocham wszelkiego rodzaju gadżety.
Hobbistycznie chodzę na siłownię. Jestem miły oraz towarzyski lecz nie cierpliwy.

Cześć! Jestem Adam, moim hobby i sposobem na życie jest programowanie. Interesuje się Technologią i Informatyką.
Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych.
Zazwyczaj jestem spokojną osobą, ale również umiem postawić na swoim.

Cześć! Jestem Marcin, cechują mnie pomysłowość i poczucie humoru. Zawsze staram się pomagać innym jeżeli tylko mogę. Lubię sport, w każdym wydaniu i staram się spędzać poza domem tyle czasu ile tylko mogę. Mimo to od czasu do czasu lubię zabarykadować się w „jaskini”, by pograć w gry lub obejrzeć jakiś ciekawy film.