Unikalna przestrzeń Moliera2 x Motorola

Na prośbę marki Motorola przesyłam Wam informację na temat nowej przestrzeni w Moliera2.

Unikalna przestrzeń Moliera2 x Motorola w sercu Warszawy

26 i 27 czerwca w butiku przy ul. Moliera 2 w Warszawie miało miejsce uroczyste otwarcie wspólnej przestrzeni Moliera2 i firmy Motorola. Wydarzenie było inspirowane składanymi smartfonami motorola razr 50 ultra, razr 50 oraz flagowym modelem edge 50 ultra, a kolorem przewodnim był odcień Peach Fuzz, wybrany przez Instytut Pantone na kolor roku 2024.

Technologia i moda w jednym miejscu: Moliera2 łączy siły z Motorolą

Otwarcie strefy Peach Fuzz to zwieńczenie kilkumiesięcznej, współpracy Moliera2 z marką Motorola. Partnerzy biznesowi, współpracownicy, zaprzyjaźnieni fani oraz fanki obu marek spotkali się pod koniec czerwca w butiku Moliera2 w Warszawie, aby wspólnie celebrować sukces w stylizowanej brzoskwiniowej strefie, stanowiącej połączenie świata mody i technologii. Przy lampce Prosecco oraz muzyce na żywo goście mieli szansę zobaczyć najnowszy model ikonicznej „klapki” motorola razr 50 ultra w kolorze Peach Fuzz oraz stworzoną specjalnie na tę okazję, kapsułową kolekcją projektantki Justyny Chrabelskiej. Trendsetterki oraz trendsetterów modowych i technologicznych zapraszamy na oficjalną stronę moliera2.com – w ofercie dostępne są zarówno smartfony, jak i kolekcja modowa inspirowana odcieniem Peach Fuzz.

– Mamy nadzieję, że nasze klientki będą miały okazję często tu wracać – skomentowała wieczór Joanna Piórko, Head of Brand w Moliera2. –  Moliera2 i Motorola we wspólnej przestrzeni dają możliwość odkrycia pięknej strony technologii w otoczeniu kolekcji światowych marek modowych. Urok miejsca podkreślają klimatyczne elementy designu takie jak futurystyczny sufit, przyjemne w dotyku materiały i faktury – dodaje.

Smartfon, który przełamuje schemat

Motorola razr 50 ultra to jedyny na rynku składany smartfon, który tak mocno inspirowany jest modą i najnowszymi trendami. Łączy największy zewnętrzny wyświetlacz wśród wszystkich modeli z klapką, z niebanalnym wzornictwem, wykończeniem klasy premium i kolorystką Pantone. Najnowszy razr jest nie tylko piękny, ale też funkcjonalny i kryje w sobie wysokiej klasy podzespoły. W jego nieszablonowym formacie oraz niepowtarzalnym wzornictwie można się zakochać. Będzie idealnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, ale także idealnym urządzeniem na co dzień dla osób o wysokiej wrażliwości na swój indywidualny styl.

– Dzięki naszej współpracy w Warszawie powstała wyjątkowa strefa, która łączy technologię z modą. Jest to unikalny projekt w skali europejskiej, który udało się zrealizować w Polsce w oparciu o nasze wspólne doświadczenia. Motorola jest jego częścią, ponieważ nasze smartfony są w pewien sposób wyjątkowe i niepowtarzalne. Rozumiemy modę, rozumiemy potrzebę piękna i potrafimy połączyć design z funkcjonalnością. Projektujemy urządzenia z myślą o użytkownikach – powiedziała Anna Staszyńska, Head of Marketing w firmie Motorola.

Kolekcja inspirowana Peach Fuzz

Szczegóły tworzące niesamowitą, spójną całość to też znak rozpoznawczy ubrań autorstwa Justyny Chrabelskiej. Projektantka słynie z prostych, a równocześnie nieszablonowych rozwiązań. Łatwe do noszenia ubrania, zestawienie miejskiego szyku i luzu oraz wyraziste detale będące modową kropką nad i, to cechy wyróżniające dzieła Justyny. Podczas czerwcowego wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją inspirowaną m.in. odcieniem Peach Fuzz.

Moliera2 i Motorola pracują nad kolejnymi wspólnymi projektami 

Celebracja harmonii zachodzącej pomiędzy światem mody a innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi – tak określić można współpracę Moliera2 i firmy Motorola. Marki połączyły siły już w zeszłym roku. Świąteczno-noworoczna kampania Moliera2 została uzupełniona o smartfon motorola razr 40 ultra inspirowany kolorami Pantone. Autorem sesji zdjęciowej był Mateusz Stefanowski. Po ostatnim sukcesie, marki się nie zatrzymują. Moliera2 i Motorola pracują nad kolejnymi wspólnymi projektami, zapowiadając równie inspirujące nowości na drugą połowę 2024 roku. Kooperacja ta oparta jest na wspólnej wizji przyszłości i definiowania nowych standardów łączących świat mody i innowacji.

Nowo otwarta strefa Peach Fuzz w butiku Moliera2 będzie dostępna dla klientów przez najbliższe kilka miesięcy, oferując ekspozycję smartfonów Motorola oraz możliwość ich zakupu.

Co o tym sądzicie?