Zostań mistrzem portretów z HONOR

Na prośbę marki HONOR przesyłam Wam informację na temat konkursu.

HONOR udowadnia, że każdy może zostać mistrzem portretów

Wygraj nowe smartfony z serii HONOR 200 w specjalnym konkursie w social mediach marki

Marka HONOR, z okazji premiery smartfonów z serii HONOR 200 rozpoczęła w swoich profilach na mediach społecznościowych konkurs fotograficzny, w którym można wygrać najnowsze smartfony, słuchawki HONOR Earbuds X6 oraz zakulisowy udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej organizowanej razem z ELLE Polska. Aby wziąć udział wystarczy podzielić się swoim najlepszym zdjęciem portretowym oraz opisać, na czym polega jego vibe.

 

Zostań mistrzem portretowania

Konkurs nosi nazwę „Podziel się swoją Sztuką Portretowania”i jest dostępny na instagramowym oraz facebookowym profilu marki HONOR. Główną nagrodą są nowe smartfony z serii HONOR 200 – za 1 miejsce HONOR 200 Pro, za 2 miejsce HONOR 200, a za ostatnie miejsce na podium HONOR 200 Lite. Spośród wszystkich zgłoszeń, wyłonione zostaną również osoby, które będą mogły wziąć udział w sesji zdjęciowej magazynu ELLE Polska i zobaczyć, jak wygląda jej organizacja. Dodatkowo codziennie każde zgłoszenie ma szansę wygrać słuchawki HONOR Earbuds X6. Konkurs potrwa do 17 lipca.

https://www.facebook.com/share/p/5zUY2urjLHkAR3hg/ https://www.instagram.com/p/C9CkwocI3cZ/

 

Idealne zdjęcia portretowe

Najnowsze smartfony z serii HONOR 200 wyróżniają się swoimi możliwościami fotograficznymi oraz trybem portretowym stworzonym we współpracy z legendarnym, francuskim studiem Harcourt. Nowe urządzenia wykorzystują zaawansowane technologie oparte o sztuczną inteligencję, które potrafią wykryć zmianę oświetlenia. Dzięki nim każdy może wykonać idealne zdjęcie portretowe w niemal dowolnych warunkach.

 

Pokaż swoje najlepsze ujęcie

Są różne 2 sposoby na wzięcie udziału w konkursie, aby to zrobić należy:

  1. umieścić zdjęcie portretowe pod postem konkursowym na polskim profilu HONOR na Facebooku, lub
  2. opublikować zdjęcie portretowe na swoim Instagramie

W obu przypadkach należy opisać na czym polega vibe zrobionego zdjęcia, jakie towarzyszą mu uczucia i chwile, oraz dodać hashtagi #HONOR200 #ShareYourVibe #SztukaPortretowania. Liczą się przede wszystkim uchwycone emocje, ciekawe sytuacje oraz kreatywność. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości ponad 10 tys. zł.

Pełny regulamin konkursu można znaleźć pod tym linkiem.

Więcej informacji na temat serii HONOR 200 można znaleźć na oficjalnej stronie: https://www.honor.com/pl/

Co o tym sądzicie?