O mnie

Cześć mam na imię Tymek i miło cię widzieć na moim blogu.

Jestem człowiekiem miłym. (większości) Szczęśliwy, właścicielem tego oto bloga.

<— Tak to ja!

Większość czasu siedzę sam, ale jak spotykam się to przekazuje drugiej osobie mój czas i energię aby nie czuła się samotna. Prawie zawsze powtarzam innym wszystko się da tylko trzeba do tego dążyć. Resztkę swojej energii, którą nie podarowałem innym przekazuje moim wpisom i fotografii. Kiedyś żyłem bez blogowania, ale teraz nie umiem się z tego odwiązać nie żyję bez niczego nierobienia. Nie łatwo mi siedzieć bezczynnie, chociaż czasami tego potrzebuje.

Moją największą pasją i hobby jest fotografia tak samo, jak fotografia mobilna. Można powiedzieć, że aparat w ręku mam od 11 lat, ale taką stricte fotografią zająłem się od 5 lat. Zgłębiałem wszystkie jej taktyki i podstawy, w końcu udało się mi. Przy tym miałem kilka wzlotów i upadków np. że chciałem wszystko wyrzucić, ale jak widać nic nie wyrzuciłem i siedzę tu dalej.

Niestety nie miałem “dużo” przyjaciół ani znajomych, z którymi ten temat mogłem zagłębić. Teraz jest ich trochę w sam raz do wsparcia, jak i nawet dużo pomagania.

W mojej głowie jest dużo projektów tylko niektóre są niewypałami lub nie mają takiego sukcesu w sobie. Tym razem postanowiłem spełnić ten jeden projekt, czyli kupienie domeny, hostingu i stworzenie profesjonalnej strony, jaką jest Mobilne Fotografie, dla innych może to nie jest najpiękniejsza strona, ale przesiadka z Blogspota to naprawdę dużo, szczególnie mi ma się podobać prawda? 🙂

Może Mobilne Fotografie to jakaś stara rzecz, ale dla mnie to będzie coś budującego i nowego w życiu a, jak i praktycznego. Blog nauczył mnie systematyczności i budowania lepszej treści, moje wpisy kiedyś nie były zachwycające, ale czas to zmienia, a i nawet mnie zmienia, ponieważ staram się, jak i poprawiam wszystkie swoje treści, aby były lepsze i “fajniejsze” jak można tak nazwać.

Moje życie nie jest najpiękniejsze, ale postaram się wam pokazać tylko te najlepsze i najpiękniejsze.  Może kiedyś moje życie się zmieni kto wie, będzie to wasza zasługa, jeżeli się tylko zgodzicie.

Największą satysfakcję czerpię zaś w pomaganiu i przekazywaniu wiedzy, którą zdobyłem, a no i jak mógłbym zapomnieć na motywowaniu innych, mimo iż sam czasami mam swoje problemy to wtedy osoby mnie motywują.