O mnie

Cześć mam na imię Tymek i miło Cię widzieć na moim blogu.

Jestem właścicielem i głównym autorem tego oto bloga.

Większość czasu spędzam razem ze swoją drugą połówką, ale to też nie wszystko. Oboje kochamy podróżować, dlatego projekt #MobilnyWyjazd jest dla nas stworzony i będziemy go rozwijać, a do tego świetnie się bawić robiąc zdjęcia telefonami.

Moją największą pasją i hobby jest fotografia tak samo, jak fotografia mobilna. Można powiedzieć, że aparat w ręku mam od 13 lat, ale taką stricte fotografią zająłem się od 7 lat. Mimo iż już zgłębiłem wszystkie taktyki i podstawy fotografii, to w dalszym ciągu się uczę. Przy tym miałem kilka wzlotów i upadków np. że chciałem wszystko wyrzucić, ale jak widać, nic nie wyrzuciłem i siedzę tu dalej.

W mojej głowie jest dużo projektów, tylko niektóre są niewypałami lub nie mają takiego sukcesu w sobie. Tym razem postanowiłem spełnić ten jeden projekt, czyli kupienie domeny, hostingu i stworzenie profesjonalnego bloga, jakim jest Mobilne Fotografie. Dla innych może to nie jest najpiękniejsza strona, ale przesiadka z Blogspota to naprawdę dużo — wygląd bloga jest systematycznie poprawiany i ulepszany, to już naprawdę coś!

Może Mobilne Fotografie to jakaś stara rzecz, ale dla mnie to będzie coś budującego i nowego w życiu, a jak i praktycznego. Blog nauczył mnie systematyczności i budowania lepszej treści, moje wpisy kiedyś nie były zachwycające, ale czas to zmienia, a nawet i mnie zmienia, ponieważ staram się poprawiać wszystkie swoje treści, aby były lepsze i fajniejsze.

Największą satysfakcję i tak czerpię z pomagania i przekazywania wiedzy, którą zdobyłem, a no i jak mógłbym zapomnieć o motywowaniu innych, mimo iż sam czasami mam swoje problemy to wtedy inne osoby mnie motywują.