Na prośbę marki Roborock przesyłam Wam informacje na temat nowego urządzenia.
Roborock F25 Ultra debiutuje w Polsce –
odkurzacz z czyszczeniem parą i gorącą wodą w jednym
Marka Roborock prezentuje w Polsce F25 Ultra – innowacyjny odkurzacz klasy premium, który jako pierwszy łączy czyszczenie parą i gorącą wodą. Dzięki technologii VaporFlow i WaveFlow urządzenie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, dezynfekuje powierzchnie i pozostaje bezpieczne dla delikatnych podłóg drewnianych.
Siła pary i gorącej wody
Połączenie pary o temperaturze 150°C oraz gorącej wody (86°C) pozwala skutecznie usuwać zaschnięte i tłuste plamy. Testy wykazały, że temperatura pary na podłodze utrzymuje się na poziomie ok. 80°C – wystarczającym, by rozpuścić zabrudzenia i chronić drewno przed uszkodzeniem. Automatyczny dozownik detergentu dodatkowo wzmacnia efekt czyszczenia, dzięki czemu jedno pociągnięcie wystarczy, by podłoga była idealnie czysta.
F25 Ultra to nasz najbardziej zaawansowany odkurzacz myjący, zaprojektowany dla osób, które oczekują perfekcyjnej czystości bez kompromisów. Łączy technologię, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania, oferując rezultaty, których do tej pory nie zapewniało żadne urządzenie tej klasy – mówi Luiza Jakubowska, PR Manager Roborock w Polsce.
Moc i inteligencja w jednym
Roborock F25 Ultra oferuje moc ssania 22 000 Pa oraz system SlideTech 2.0 – inteligentne koła sterowane AI, które automatycznie dopasowują prędkość i kierunek do rodzaju podłoża. Nowa szczotka JawScrapers skutecznie zapobiega plątaniu się włosów i sierści, a niebieskie podświetlenie LED ułatwia sprzątanie pod niskimi meblami.
Dzięki aplikacji mobilnej użytkownik może kontrolować proces sprzątania z dowolnego miejsca, a konstrukcja szczotki umożliwia czyszczenie od krawędzi do krawędzi – bez pozostawiania zabrudzeń przy ścianach i listwach.
Czystość i bezpieczeństwo
System samoczyszczenia parą w temperaturze 150°C oraz suszenie gorącym powietrzem (95°C) dbają o higienę urządzenia, eliminując bakterie i nieprzyjemne zapachy. Model F25 Ultra posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV SÜD, a niezależne testy potwierdzają, że jest bezpieczny dla drewnianych powierzchni. Specjalna konstrukcja dyszy minimalizuje kontakt użytkownika z gorącą parą, co czyni urządzenie skutecznym i bezpiecznym wyborem dla całej rodziny.
Ceny i dostępność
Roborock F25 Ultra jest dostępny w Polsce od 20 października w promocyjnej cenie 2999 zł na start. Produkt trafił do sprzedaży w oficjalnym sklepie Roborock.pl: https://pl.roborock.com/pages/roborock-store