#MobilnaBitwa edycja 2

To dzisiaj! Dzisiaj ruszamy z wyzwaniem fotograficznym wraz z redakcją TECHNOsenior. Tym razem nie jest to wyzwanie, które pojawia się na określoną porę roku, ale już od razu mogę powiedzieć, że już niebawem będzie już kolejna edycja wyzwania #jesienztelefonem! Więcej informacji będę wysyłał niebawem, teraz przyszedł czas na Mobilną bitwę, którą już szykowaliśmy przez dłuższy czas, aby to była dobra zabawa nie tylko dla nas, ale także dla Was! Dlaczego? Ponieważ tym razem za najlepsze zdjęcia można wygrać nagrody. Jakie? A no takie jakie są na zdjęciu:

Są to: 2 telefony Realme 5i o wartości 599 zł. Sponsorem obu nagród jest realme Polska. Smartfony są fabrycznie zapakowane i pochodzą z chińskiej dystrybucji. Oznacza to tylko tyle, że w środku znajduje się ładowarka z końcówką chińską nie europejską. Nie posiadają też gwarancji producenta.

REGULAMIN KONKURSU

#MobilnaBitwa

Wyzwanie — kreatywność

Kocham wykonywać zdjęcia telefonami i wiem, że Wy też to lubcie i również wykonujecie mnóstwo zdjęć swoimi telefonami, czasami nawet nie wiedząc, że może być to sztuka. To wyzwanie ma Was, a szczególnie Ciebie zmobilizować, tzn. ruszyć Cię z fotela. Chwyć telefon w rękę i porób zdjęcia. Zmobilizuj się, naprawdę wiele zdziałasz.

Podejdź do tej sprawy poważnie, pomyśl, że musisz wziąć w tym wyzwaniu udział i przemyśl wszystkie tematy zdjęć. Zapytasz jakie tematy? A no zaraz się przekonasz.

Każdy może wziąć udział!

Każdy z nas ma telefon, a szczególnie już z aparatem. To dlaczego by nie podszkolić się trochę z fotografii mobilnej? Zmobilizuj się tym wyzwaniem. Pamiętaj o tym, że możesz wziąć udział i nawet nie publikować tych zdjęć ani ich wysyłać, szanuję prywatność każdego.

Sprawy techniczne:

 • 15 zadań — nie musisz wykonywać wszystkich zadań, możesz wykonać nawet jedno. Ale pamiętaj im więcej, tym lepiej dla samego siebie i dla swojej satysfakcji.
 • Publikacja zdjęć — jeżeli chcesz publikować swoje zdjęcia, to możesz je publikować na swoich social media, np.: Instagram, Twitter, Facebook lub nawet na swojej stronie, lub blogu (pamiętaj o podesłaniu linku!). Po wstawieniu zdjęć na swoje social media pamiętaj o oznaczeniu mnie i redakcji Technosenior (@mobilnefotografie, @technosenior2018) oraz użycia oficjalnego hashtaga #mobilnabitwa. Zależy mi na tym, aby potem z waszych zdjęć wybrać te najlepsze i wstawić do podsumowania wyzwania.
 • Czas trwania — wyzwanie trwa od 03.06 do 06.07 (do 24:00), w tym okresie wstawiaj swoje zdjęcia na portale społecznościowe lub nie.
 • Podsumowanie — będzie to zbiór waszych zdjęć (moje podsumowanie będzie osobno). Zdjęcia, które wykonałeś, będę sprawdzał pod kątem każdego zadnia, kto wykonał jak najlepsze zdjęcie i będzie ono pokazane na blogu. Pamiętaj o tym, aby każde zdjęcie było podpisane, które to zadanie (jest ich 15). Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie nie umknęło mi przy sprawdzaniu, dnia 16.02 możesz nadesłać mi wszystkie swoje zdjęcia na pocztę (kontakt@mobilefoto.pl) z tytułem #mobilnabitwa. Pamiętaj również o tym, że nawet jak wyślesz mi zdjęcia na pocztę, aby były one podpisane, które zdjęcie jest do którego zadania.

Co z tego będziesz mieć…

 • Satysfakcję
 • Jeżeli Twoje zdjęcie zostanie wybrane, zostanie ono opublikowane na blogu, wraz z linkiem do Twojego profilu
 • Rozwiniesz swoje umiejętności
 • Spojrzysz na fotografię inaczej, dokładniej
 • Rozbudujesz swoje portfolio
 • Zrobisz coś dla siebie
 • Możesz wygrać w konkursie

ZADANIA!

Nie odkładaj zadań na później, pamiętaj, że im więcej zadań wykonasz tym większa frajda i satysfakcja dla Ciebie. A co jeżeli to właśnie Twoje zdjęcia będą wybrane?

Nie poddawaj się i bierz telefon do ręki!