Moja #wiosnaztelefonem edycja 2

Wyzwanie #wiosnaztelefonem edycja 2 zakończyło się już jakiś czas temu. Czas leci nieubłaganie szybko, ale na całe szczęście mogliście już zobaczyć podsumowanie wyzwania z Waszymi zdjęciami! Tak jak zawsze, przy każdym wyzwaniu również biorę udział i tym razem, też miało to miejsce. Zanim zobaczycie moje zdjęcia wykonane Motorolą One Zoom — recenzja tego modelu znajduje się już na blogu, to nie będę ukrywał, że chciałem ten rok zacząć z przytupem, no ale jak wiadomo, każdemu pokrzyżowano plany. Na całe szczęście udało się zorganizować wyzwanie i tym bardziej było to ciekawe wyzwanie, ponieważ większość zdjęć było można wykonać (a nawet trzeba) w domu — wiadomo #zostańwdomu. Teraz powoli wracamy do normalności, więc niektóre zdjęcia można wykonywać na zewnątrz (taki jest przynajmniej plan na kolejną letnią edycję).

Dodać jeszcze chciałbym, że i tak mimo ciężkich warunków, jakie aktualnie mamy i wiadomo, nie każdy ma głowę na wykonywanie zdjęć, to jednak i tak dziękuje jeszcze raz wszystkim za wzięcie udziału w wyzwaniu — nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy, że się w to tak angażujecie. Także mam nadzieję, że zaangażujecie się przy letniej edycji i mimo trudnych chwil, weźmiecie telefon do ręki, zapomnicie o przykrych chwilach i wykonacie cudne zdjęcia — ja w Was wierzę!

No dobra, bez zbędnego przedłużania w nieskończoność, czas na moje moto fotografie.

1. Moje miejsce

Każdy ma w domu takie miejsce, w którym lubi odpocząć, wyciszyć się i przestać myśleć o niektórych sprawach. Takie miejsce mam u siebie przy oknie, gdzie to stoi głośnik i mogę słuchać swoich ulubionych utworów i wykonawców.

2. Wyjątkowe

Wiosna nie tylko o tyle jest wyjątkowa, że wszystkie rośliny budzą się do życia. W wiosnę mamy święta wielkanocne, dzięki którym wszystko wygląda jakoś inaczej — zdjęcia farbowania jajek, zdjęcia bazi i wiele innych.

3. Śniadanie

Na wiosnę zaczynamy się zdrowiej odżywiać, bo jak wiadomo, formę na lato trzeba mieć. Chociaż nie wiadomo czy lato będzie, czy nie będzie tylko spontanicznych wyjazdów — miejmy nadzieję, że będzie jeszcze gdzie spędzać długie dni na urlopie w tym roku.

4. Wiosenny outfit

Wiosenny outfit każdemu się kojarzy z cieńszą kurtką albo nawet i bluzą, ale kto by pomyślał, że do naszego ubioru dojdzie jeszcze MASKA. Teraz jest ona nieodłączną częścią naszej garderoby, nawet wtedy, kiedy na zewnątrz nie musimy jej nosić, to i tak w komunikacji, czy w sklepie trzeba mieć założoną.

5. Wieczór filmowy

Nie wiem jak wy, ale przez wiosnę zacząłem oglądać więcej seriali i filmów niż robić inne rzeczy, jak miałem to w zwyczaju robić — m.in. pracować nad blogiem lub szykować przeróżne rzeczy na następne dni. Jestem ciekawy, czy też tak macie. ?

6. Spacer

Szczerze to w głębi serca wiedziałem, że podczas wyzwania uda się wyjść na spacer (nie tylko do sklepu po najpotrzebniejsze rzeczy). Pozwolili nam wychodzić na dłuższe spacery i dzięki temu udało mi się wykonać kilka ciekawych zdjęć, plus mogłem dokończyć testy niektórych telefonów — uf co za ulga!

7. Przy pracy

Większość osób pracuje aktualnie na home office, ale nie oznacza to, że nasze biurko musi być nudne. Chyba o wiele lepiej pracuje się, kiedy wokół nas jest ładnie, a jak jest jeszcze zielono to tym bardziej!

8. Wiosna!

Wiosna kojarzy mi się z pięknymi pastelowymi kolorami, dużą ilością kwiatów, cieplejszymi i dłuższymi dniami. Więc nie mogło zabraknąć w tym wyzwaniu dużej ilości zdjęć tak pięknych rzeczy.

9. Radość

Co sprawia Wam radość wiosną? No na pewno możliwość wyjścia na dobre jedzenie na dworze. Oczywiście przy aktualnej sytuacji było to utrudnione, ale przecież niektórzy z nas mają ogródki/działki i to na nich można przesiadywać całe dnie, prawda?

10. Uzależnia

Wyżej wspomniałem o dużej ilości zdjęć kwiatków, no tak to trochę uzależnia, szczególnie wtedy, kiedy widzimy piękne kolory i kwiatki, które pierwszy raz widzimy na oczy — tak właśnie było z tym kwiatkiem na zdjęciu.

11. Jak słodko

Jak słyszycie o czymś słodkim, to o czym myślicie? O pieskach, kotkach, a może bombelkach? Ja jednak poszedłem w kierunku czegoś przyjemniejszego dla większości osób, czyli w SŁODYCZE!

12. Autoportret

Maska jest (a dokładniej moto chustka), czego chcieć więcej?

13. Zielono mi

Na wiosnę zawsze jest pięknie zielono, bo wszystko się budzi do życia, wszystko zaczyna rosnąć i czyż nie wygląda to pięknie?!

14. Kwieciście

Znowu kwiatki! No co ja poradzę, że z wiosną mi się one kojarzą i to w takim stopniu, że robiłbym im cały czas zdjęcia. Znam kilka osób, które też tak mają, więc nie jestem w tym sam!

15. Sekret

Na koniec mały sekret, a jaki? Niebawem będziecie mogli się przekonać. Specjalnie przymknąłem klapkę od laptopa, aby nie pokazać Wam całości.

A Wam jakie zdjęcia się podobają?

 

Wyzwanie powstało we współpracy z