Konferencja Motoroli Moto

Motorola Moto

Dnia 27.04. w Warszawie odbył się event Lenovo Moto a od tamtego dnia Motoroli Moto, na którym było opisane przedsięwzięcia Lenovo i jego plany na przyszłość oraz odbyła się polska premiera Moto G5 Plus i Moto G5.

Motorola Moto

Dzięki przyjemności Motoroli Moto Polska mogłem tam uczestniczyć i bardzo za to dziękuje 🙂

Pierwszy raz znajdowałem się na takim evencie i naprawdę nie żałuję, było super jak na pierwszy raz. Mam nadzieję, że na inne eventy również będę miał okazję pojawić się.

Bohater Dnia

Przechodząc do bohatera tego wpisu to jestem nim bardzo zadowolony, że mogłem go zobaczyć i po dotykać. Na zdjęciach u innych nie wydawał się taki super ani nie myślało się, że może aż tak dobrze trzymać się w dłoni. Naprawdę! Jeżeli nie wierzycie musicie sami go zobaczyć w sklepie a szczególnie G5 Plus, który naprawdę robię bardzo dobre fotki. Możliwe, że za jakiś czas, a to na pewno pojawi się fototest tego urządzenia razem z G5 ale teraz aktualnie jestem w kolejce do Moto Z, która naprawdę jest dalej dobrym i pożądanym telefonem tego producenta.Motorola Moto G5 Plus

Jeszcze przed samą premierą Lenovo Polska zaprezentowało prezentację, na której było między innymi informacje o ich coraz większych udziałach na świcie i że w Polsce z #8 miejsca zeszli na #6. Również prezes Lenovo Polska przekazał kilka istotnych informacji o przełamaniu ograniczeń w urządzeniach Moto i że co kwartał będą pojawiać się 3 nowe Modsy dla Moto Z i Moto Z Play oczywiście dla nowych urządzeń z serii Z. Na jednym ze slajdów pokazano jakie marki, które będą miały swoje 5 min w tworzeniu nowych Modsów.

Motorola Moto

Motorola Moto

Tego dnia działy się również inne rzeczy takie jak pokazanie wyników globalnej ankiety czy nawet pokazanie nowe portfolio Moto co będzie ich wyróżniać a na pewno będzie je wyróżniał okrągły aparat na tylnej obudowie i neonowe reklamy, które naprawdę przykuwają wzrok. Od tego dnia wszystkie telefony Moto nazywają się Motorola Moto, a nie jak wcześniej Lenovo Moto. Niektórzy mieli problem z nazewnictwem a teraz już takiego problemu nie będzie.

Motorola Moto G5 Plus

Oczywiście cały event opierał się głównie o Moto G5 i Moto G5 Plus jednak bardzo dobrą rozrywką były kabarety. Lenovo zaprosiło „Łowcy.B” i to oni rozbawiali publiczność. Ich kabarety były w kontekście telefonów, faceci wymiatali w tym i na 100% rozbawili całą publiczność swoimi skeczami.

Motorola Moto

Przechodząc do aparatu w Moto G5 to jest zastosowana nowa technologia, a mianowicie Dual Pixel dzięki której nie tracimy na jakości a zyskujemy na optymalizacji zdjęć. Przez to będzie można wykonać więcej zdjęć a one nie będą o dużej wadze. Również na przodzie urządzenia został umiejscowiony szerokokątny obiektyw, dzięki któremu możemy w łatwy sposób zrobić sobie zdjęcie z przyjaciółmi.

Oby dwa modele będą w kolorach Lunar Grey i Fine Gold. Cena za Moto G5 Plus ma wynosić 1 299zł to jest naprawdę mało jak za takie urządzenie. Widać, że Moto chce podbić rynek swoimi urządzeniami klasy premium za stosunkowo niską cenę.

Motorola Moto

Dzisiaj mogę wam jeszcze tylko powiedzieć, że naprawdę warto będzie czekać na to urządzenie i na kolejne urządzenia Moto, będzie się dużo działo. Ja z dużą determinacją będę czekał na oba urządzenia do testów.

Motorola Moto