Opinia – slow motion i kolor spotowy w Motoroli

Teraz w najnowszych modelach z serii Edge 20 dodano tryb super zwolnione tempo, jednak od razu ostrzegam, że nie we wszystkich modelach ta funkcja występuje. Przykładowe filmy w tym wpisie zostały wykonane telefonem Motorola Edge 20 Pro. Dodatkowo teraz kolor spotowy również został ulepszony i teraz można nagrywać w tym trybie filmy. Jest to bardzo fajna zabawka, której brakowało w Motoroli, a teraz jest i można dzięki temu nagrać jeszcze ciekawsze pamiątki z naszych wakacji/podróży lub dnia codziennego.

Zwolnij swoje otoczenie

Czy zwolnione tempo się przydaje? A i owszem czasami fajnie jest pokazać coś w zwolnionym tempie. Też czasami chcemy uzyskać filmowe efekty, więc dlaczego nie użyć do tego telefonu? Teraz większość telefonów umożliwia nam nagrywać w zwolnionym tempie, jednak nie każdy telefon umożliwia nam nagrywać w 960 klatkach/s. Motorola w najnowszej serii Edge 20 umożliwia nagrywać w super zwolnionym tempie i możecie zobaczyć, jak ten efekt wygląda na przykładowym filmie. Dla przykładów też nagrałem dla Was filmy w zwykłym zwolnionym tempie. Widać ogromną różnicę. Bardzo polubiłem z super slow motion i polecam się nim również pobawić.

 

Ten kolor jest super!

Tak jak wspomniałem, Motorola ulepszyła swój tryb kolor spotowy i teraz dzięki temu nie musimy wykonywać nim zdjęć, ale także możemy nim nagrywać filmy, które przyciągną nie jedną osobę na Wasze media społecznościowe. Jest to naprawdę o tyle fajna funkcja, że dzięki niej można nie tylko ulepszyć filmy na nasze media społecznościowe, ale także możemy wykonać świetną pamiątkę z naszej wycieczki/podróży. Sami oceńcie, czy nawet ten zwykły jesienny liść nie wygląda interesująco. Jestem bardzo z tego powodu zadowolony i na pewno będę z tego korzystać nie przy jednym wyjeździe.

 Co sądzicie o tych trybach?