Opinia – funkcja dual capture

Motorola dodaje coraz to więcej funkcji do swoich urządzeń, a także je ulepsza. Przy Moto G100 poznaliśmy nową funkcję o nazwie dual capture. Teraz w najnowszej serii Edge 20 funkcja dostała kolejne ulepszenia. Od teraz w funkcji dual capture można wykonywać zdjęcia — świetnie, że Motorola to zrobiła, bo brakowało mi tej opcji. O wiele bardziej z niej korzystam niż z nagrywania filmów.

Dual caputre idealne na wyjazdy

Dzięki teraz ulepszonej funkcji dual capture mogłem bardzo fajnie uwiecznić mój wyjazd, który był pierwszym takim wyjazdem i dobrze mieć z niego pamiątkę. Przydała się do tego Motorola Edge 20 Pro. Sami możecie zobaczyć zdjęcia i ocenić, czy funkcja jest fajna — według mnie jest bardzo fajna. Nagrywanie sprawdza się również tak, jak trzeba, jednak jak już wspomniałem. Częściej wykonujemy zdjęcia, niż nagrywamy filmy, więc dobrze, że Motorola poszła o ten krok do przodu. Fajnie pokazywać emocje kogoś i siebie na jednym zdjęciu.

Przy okazji możecie także zobaczyć, jak wyglądają filmy nagrane w dual capture. Wcześniej też nie było możliwości nagrywania dwoma tylnymi aparatami. Teraz w najnowszej serii Edge 20 możemy nagrywać filmy w funkcji dual capture szerokim kątem i głównym aparatem jednocześnie. Dzięki temu możemy uzyskać naprawdę bardzo fajny efekt podczas wakacji/wyjazdu i pokazać świetne miejsca w całkiem inny sposób. Mnie się bardzo spodobała ta ulepszona funkcja dual capture i polecam z niej skorzystać, na pewno urozmaici to Wasze pamiątki.

Co sądzisz o funkcji dual capture?