Pierwsze wrażenia – Motorola Edge 30 Ultra

W moje ręce na testy wpadł długo przeze mnie wyczekiwany telefon Motorola Edge 30 Ultra. Dlaczego długo wyczekiwany? Ponieważ jest to pierwszy telefon, który ma aparat o matrycy 200 Mpx. Dużo prawda?

Byłem bardzo ciekawy, jak Motorola poradzi sobie z obsługą takiego aparatu i czy rzeczywiście Edge 30 Ultra będzie świetnym telefonem. I wiecie co? Nie zawiodłem się na Motoroli i muszę przyznać, że jest to naprawdę świetny telefon, oczywiście ma kilka minusów, ale o tym postaram Wam się powiedzieć przy recenzji — może Motorola pozbędzie się ich aktualizacją oprogramowania.

200 Mpx w aparacie to nie wszystko w Edge 30 Ultra

Tak jak już wspomniałem, to Motorola wyposażyła główny aparat w 200 Mpx, a szerokokątny w 50 Mpx i teleobiektyw w 12 Mpx. Największą nowością i tak jest aparat 200 Mpx, który o dziwo i ku mojemu zaskoczeniu można nim zrobić naprawdę świetne zdjęcia. Oczywiście przy gorszych warunkach oświetleniowych nie jest zawsze tak kolorowo, ale o tym wspomnę już przy recenzji. Na razie na ten moment, jestem bardzo zaskoczony i zadowolony z tego telefonu i jest to aktualnie mój #1 wśród telefonów Motoroli, bo zrobili to dobrze! Muszę jeszcze chwilę posprawdzać ten telefon, ale sam fakt, że już po krótkim czasie jestem z niego bardzo zadowolony, to co będzie później.

Zdjęcia Motorola Edge 30 Ultra

Co sądzisz o tym modelu?