Pierwsze wrażenia – Motorola Moto G20

Motorola Moto G20

W moje ręce niedawno otrzymałem Motorolę Moto G20, która jest nie tylko tania, ale także można dzięki niej wykonać bardzo ładne zdjęcia, które będą nawet jasne. Producent chwali się w tym modelu głównie aparatami, czyli tym, co lubimy najbardziej! Jako że mam już chwilę ten telefon ze sobą to chciałbym Wam pokazać pierwsze zdjęcia z niego. Cała recenzja będzie niebawem na blogu!

To nie wszystko co potrafi Moto G20

Oczywiście Motorola nie chwali się tylko aparatami w tej Motoroli, bo jest jeszcze kilka innych aspektów jak ekran, czy ogromna bateria. Mimo wszystko ta Motorola zaskoczyła mnie tym, że za ok. 700 zł mamy telefon z szerokim kątem. Bardzo rzadko się to zdarza, a ten szeroki kąt w tej Motce nie jest aż taki zły, jak uważałem, że będzie. Jednak o tym wszystkim przekonać się będziecie mogli już niebawem w całej recenzji. Też muszę nadmienić, że ten telefon również wygląda bardzo stylowo i nawet jak za taką cenę, to już można zastanowić się nad tym telefonem.

Motorola Moto G20

Główny aparat w tym telefonie posiada matrycę 48 Mpx, co może być punktem zaczepienia w tym urządzeniu, ponieważ dzięki temu możemy wykonać naprawdę bardzo szczegółowe zdjęcia. Dalej jestem w szoku, że jest to taki tani telefon, a możemy wykonać naprawdę przyzwoite zdjęcia — mogę tak już powiedzieć, a to przecież to mój początek z tym telefonem. Jestem ciekawy, jak to będzie później. Będę się powtarzać, ale wszystko przeczytacie w recenzji, bo nie chce Wam zdradzać wszystkiego na temat tego telefonu. Jak za tę cenę, to jest naprawdę nieźle.

Zdjęcia z Motoroli Moto G20

Co sądzicie o tym modelu?