Pierwsze wrażenia – Motorola Moto G50

Motorola Moto G50

Do sprzedaży wkracza nowa Motorola, nowa Motorola z obsługą sieci 5G. Mowa oczywiście o Motoroli Moto G50, która dotarła do mnie tydzień temu i czas pokrótce przedstawić Wam moje wrażenia dotyczące tego telefonu. Warto od razu zaznaczyć, że ta Motorola głównie mierzy do osób, którzy chcą mieć szybki telefon z obsługą sieci 5G. Więc aparaty w tym modelu to tylko dodatek, ale na całe szczęście nie jest tak źle, jak myślałem, że będzie. Już niebawem pojawi się cała recenzja tego urządzenia, więc będziecie mogli przekonać się, jak tak naprawdę w całości sprawdzają się aparaty w tej Motce.

Ultraszybka prędkość 5G z Moto G50

Główny aparat w tej Motoroli to oczywiście matryca 48 Mpx z technologią Quad Pixel. Teraz już w urządzeniach Motoroli z tych lepszych serii trudno o słabsze matryce, jednak i tak co się liczy, to oprogramowanie. W tym modelu znajdziemy wszystko, co potrzebne (chociaż nie wiem, po co dedykowany aparat makro), najważniejsze są i tak tryby: automatyczny, nocny, portretowy, manualny. Motorola postanawia już do większości urządzeń dodawać właśnie tryb nocny i jest to bardzo dobra informacja, ponieważ możemy już takim telefonem za ok. 1000 zł wykonać super jasne zdjęcia w nocy. Przykłady zdjęć z tego telefonu możecie zobaczyć i tak poniżej, więc będziecie mogli obejrzeć ogromną różnicę między trybem nocnym, a właśnie trybem automatycznym. Największą różnicę i tak zobaczycie dopiero przy pełnej recenzji.

Motorola Moto G50 nie jest pozbawiona wad, jednak używając tego modelu już tydzień, nie mogę na niego narzekać. Bardzo fajnie, że już ten model wchodzi do sprzedaży. Na horyzoncie widać kolejne Motorole i jestem bardzo ciekawy, jak to wszystko będzie się spisywać. Na pewno będziecie mogli o tym przeczytać właśnie tutaj na blogu. Na ten moment mogę Wam powiedzieć, że jestem z większości zdjęć zadowolony, ale jak to jeszcze będzie później, to dopiero Wam opowiem przy recenzji. Teraz zobaczcie zdjęcia z tego telefonu i sami oceńcie.

ZDJĘCIA Z MOTOROLI MOTO G50

 

Co sądzicie o tym modelu?