Podsumowanie #MobilnaBitwa edycja 3

Niedawno skończyło się wyzwanie #MobilnaBitwa edycja 3. Wiemy, że czekaliście na wyniki wyzwania, ale zdjęć było tak dużo, że chwilę zajęło nam wybranie najlepszych zdjęć. Wraz z Dianą z Techno-senior dziękujemy Wam za udział we wspólnej zabawie i za duży odzew. Niestety tylko trzech uczestników mogło wygrać zestawy akcesoriów od Motoroli.

Wraz z Dianą wybraliśmy po trzy zdjęcia z każdej kategorii, aby pokazać Wam jedne z lepszych zdjęć. Wszystkie zdjęcia i tak możecie zobaczyć na Instagramie i innych portalach społecznościowych po wpisaniu #MobilnaBitwa. Jeszcze raz dziękujemy Motoroli za możliwość zorganizowania tej edycji bitwy i za nagrody, które możemy Wam przekazać. Przypominamy, że Motorola wybrała zwycięskie zdjęcia. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Wygrane zdjęcia:

Zwycięzców proszę o kontakt na adres: kontakt@mobilefoto.pl w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody. Bardzo proszę o podanie od razu następujących danych: Imię, nazwisko, adres do wysyłki, mail i numer telefonu. Jeszcze raz dziękujemy za tak liczny udział w wyzwaniu #MobilnaBitwa edycja 3 i zapraszamy Was na weekendowy wpis, w którym razem z Dianą podsumujemy również nasze zdjęcia z tego wyzwania. Teraz możecie obejrzeć wybrane zdjęcia do każdego zadania.

Także chcielibyśmy wyróżnić jednego dzielnego mobilnego fotomaniaka, który zawsze towarzyszy nam w każdej bitwie i wrzuca dużą ilość zdjęć. @misiekcacy mamy nadzieję, że w kolejnych bitwach dołączysz. Otrzymujesz także od nas wyjątkowy upominek. Diana się z Tobą skontaktuje.

1. Selfie!

2. Mocny kolor

3. Odpoczynek

4. Czas na…

5. U nas jest pięknie

6. Kwiatki

7. Makro

8. Do góry

9. Błysk

10. Za oknem

11. Żyli długo i szczęśliwie

12. Lubię

13. Wieczorową porą

14. Słodko

15. Mój dzień

Co sądzicie o tych zdjęciach?