Moja #jesienztelefonem

Wyzwanie #jesienztelefonem dobiegło końca. Czas niestety zbyt szybko idzie i wiem, że niektórym się nie udało wysłać wszystkich zdjęć. Miesiąc tego wyzwania minął tak szybko, że sam się zastanawiałem, czy na pewno dobrze wszystko obliczyłem. No cóż, niestety dobrze, ale mam dla Was jedną z lepszych wiadomości. W przyszłym roku co porę roku będzie fotowyzwanie, więc na pewno będzie okazja wzięcia w nim udziału. Teraz przyszedł i tak czas, abym pokazał Wam moje wszystkie zdjęcia, które udało mnie się wykonać telefonem Oppo Reno — dla zainteresowanych, już niebawem pojawi się recenzja aparatów w tym urządzeniu. Od razu też chciałbym podziękować Oppo, że mogłem tę edycję współtworzyć razem z nimi i ich telefonem, był to bardzo fajny czas!

Zanim pokaże Wam swoje zdjęcia, które wykonałem, chciałem Wam przypomnieć, że podsumowanie wyzwania z Waszymi zdjęciami, czyli zdjęciami uczestników #jesienztelefonem już dawno znajduje się na blogu i jeżeli ich nie widzieliście, to polecam zobaczyć: Podsumowanie #jesienztelefonem.

Bez zbędnego przedłużania, czas na moje fotografie.

1. Czuję jesień!

Czuję jesień, a Ty? Przy takich kolorach i pogodzie trudno jej nie odczuć. Przynajmniej można dzięki temu zrobić przepiękne zdjęcia. Słońce wraz z żółtymi liśćmi lub innymi pięknie się komponuje.

2. Moment

Jesień to ten moment, gdzie to dynie stają się jednym z wielu motywów przewodnich tej pory roku. Jest to oczywiście zasługa ich kolorów, ale co najważniejsze, to nie wszystkie dynie są pomarańczowe i trzeba o tym pamiętać!

3. W jesiennych barwach

W tej porze roku liście stają się różnokolorowe, więc czemu by ich trochę nie nazbierać i nie zrobić z nich pięknego bukietu? Przez dłuższy czas będzie to piękna ozdoba naszego pomieszczenia oraz zdjęcia.

4. Wieczorem

Jesień to ten czas, kiedy dzień robi się coraz krótszy, a noce się wydłużają. W tym wyniku już późnym popołudniem jest ciemno, więc czemu nie zrobić małego klimatu i zapalić świeczkę? Czy tylko mnie zapalona świeczka kojarzy się z jesienną i zimową melancholią?

5. Pochmurno

Niestety nie zawsze jest słońce, a tym bardziej w późniejszej jesieni. Zaczyna coraz częściej padać, a żeby ujrzeć słońce, trzeba trochę odczekać, czasami dni, a czasami tygodni.

6. Zapach jesieni

Z czym Wam się kojarzą kasztany? Mnie tylko z jesienią! Jest to taki mały znak rozpoznawczy, że jesień nadchodzi wielkimi krokami, a tuż potem zima.

7. Bez pośpiechu

Bez pośpiechu! Po co się śpieszyć, jak można spokojnie przejść trasę, cieszyć się piękną pogodą i przyrodą. Czasami trzeba trochę przystopować, oj trzeba…

8. Moje miasto

Moje miasto w porównaniu do okolic podczas tej pory roku jest trochę szarawe, szczególnie jak nie świeci słońce i wszystkie liście z drzew już opadną.

9. Zmiana stroju

Jesień to ten moment, kiedy trzeba zacząć ubierać się cieplej i z głębi szafy wyciągnąć wszystkie ciepłe ubrania.

10. Podczas deszczu

Czy tylko mnie ciepła herbata kojarzy się z deszczowym dniem lub po prostu deszczem za oknem?

11. Ten mały szczegół

Niby nic wielkiego, ale jak pięknie może wyjść zdjęcie. Czasami warto zwracać uwagę na te małe szczegóły, może zobaczycie coś, czego wcześniej nie zauważyliście.

12. Przytulnie

Wełniany kocyk lub szalik, tak to jesienny wieczór! Nie wiem dlaczego, ale to mnie się najbardziej kojarzy z jesienią, ale także z zimą. Wtedy strasznie dużo leżymy pod kocem, czy też mamy grube i ciepłe szaliki.

A Wam jakie zdjęcia się podobają?

 

Wyzwanie powstało we współpracy z