Moje podsumowanie #wiosnaztelefonem

Niestety wyzwanie #wiosnaztelefonem dobiegło końca, jednak już za jakiś czas pojawi się kolejne wyzwanie — nawet mam już pomysł! Jednak nie wymyśliłem jeszcze, z jakim producentem będę chciał współtworzyć kolejne wyzwanie. Jak możecie wiedzieć, to tę edycję współtworzyłem wraz z Xiaomi i ich telefonem Mi 8 (RECENZJA), które sprawdziło się u mnie bardzo dobrze, mimo iż nie zrobiłem wszystkich zdjęć, których chciałem, ponieważ nie nadarzyła się taka okazja, a nawet nie starczyło mi po prostu na to wszystko czasu.

Nie zmienia to faktu, że jestem zadowolony z tych zdjęć i niektóre udało mnie się zrobić takie, jaki miałem zamysł w głowie. No po prostu super! Już też nie mogę się doczekać, aby pokazać Wam wszystkim zdjęcia wykonane przez czytelników podczas tego wyzwania. Na to podsumowanie będziecie musieli jeszcze poczekać.

Bez zbędnego przeciągania, serdecznie Was zapraszam do moich zdjęć wykonanych podczas tej edycji wyzwania.

1. Wiosna rządzi

Wiosna to ten czas, w którym wszystko kwitnie, rozwija się i pączkuje. Więc dlaczego nie można uwiecznić tego na zdjęciu? Przecież można i to nie tylko na zwykłych zdjęciach, ale to na przeróżnych. Ogranicza nas tylko kreatywność i czasami sprzęt, ale to nie zawsze!

2. Radość

Niestety nie udało mnie się zrobić zdjęcia radości. Chciałem to pokazać jak najlepiej, ale zwyczajnie nie starczyło mi na to czasu.

3. Zielono mi

Chyba każdy w domu ma jakąś roślinę, choćby jedną (nawet i sztuczną). Co najważniejsze to podczas wiosny można zauważyć, że prawdziwa roślina ożywa i przez to chce nam się znowu żyć. Dlaczego by nie zrobić sobie zdjęcia wokół nich lub z nią? Ja tak zrobiłem i źle to nie wygląda!

4. Szczegół

Trudno ukazać szczegół wiosny mając tyle rzeczy dookoła i nie wiedząc, co może być konkretnym szczegółem tej pory roku. Byłem tak niezdecydowany, że do końca wyzwania nie udało mnie się zrobić zdjęcia. No jednak nie wszystkie zadania trzeba było wykonać, więc nie mogę być też na siebie zły.

5. O poranku

Jak wiadomo, dni nam się teraz wydłużają, a nawet się już wydłużyły. Poranki są już przyjemniejsze, bo wita nas miło słoneczko. Osoby, które mają jeszcze okna na wschód, wiedzą, o czym konkretnie mówię. Postanowiłem uwiecznić tę chwilę, nie zwyczajnie, a z efektem głębi ostrości i wyszło naprawdę super, tak jak chciałem.

6. Przyjaźń

W głowie zdjęcie ukazujące przyjaźń miałem i to nawet nie jedno, jednak brak czasu i zgrania się pokazały, że nawet miesiąc może być za krótki. Więc następnym razem jak postanowię zrobić podobne zadania w kolejnych wyzwaniach na pewno dam więcej czasu do wykonania super zdjęć.

7. Najsmaczniej

Jak i wiosna, to i Święta Wielkanocne. To właśnie ten czas, kiedy znowu na stole jest mnóstwo jedzenia i co najważniejsze jajek, bez których nie mogłaby odbyć się Wielkanoc. Kto nie lubi jajek, to lepiej, żeby nie patrzał na to zdjęcie, bo jest ich nawet spora ilość.

8. Twój czas

Kiedy tak naprawdę masz czas dla siebie? Otóż podpowiem Ci, że najprawdopodobniej jak pijesz kawę lub herbatę w spokoju i ciszy. Więc dlaczego by nie uwiecznić tej chwili spokoju, tego swojego czasu? Ja tak zrobiłem i polecam też tak czasami zrobić.

9. W pośpiechu

Żyjemy w ciągłym pośpiechu, jednak czasami na drodze stoi nam… WINDA. Mimo iż jest ich kilka, to nie zawsze przyjeżdża, wtedy kiedy akurat jej potrzebujemy. Zastanawialiście się kiedyś, ile spędzacie czasu, czekając na windę? Ja aż tak zbytnio nie, jednak i tak to jest dużo w skali roku i czas coś z tym zrobić!

10. Kwieciście

Oczywiście, jak i wiosna to kwiatki. Dużo kwiatków! Czasami nawet i za dużo ich jest, chociaż pięknych kwiatów nigdy za wiele. Aby nie zapomnieć ich wyglądu, czy nawet koloru warto je sfotografować, aby później w mroźniejsze dni, przypomnieć sobie jak wyglądała pięknie tegoroczna wiosna.

11. Odbicie

Odbicie to niby nic, jednak czasami to właśnie w nim można zobaczyć znacznie więcej niż normalnie. Chociaż i czasami można specjalnie zrobić odbicie dla lepszego efektu zdjęcia. To wy musicie zadecydować, czy robicie jakieś odbicie dla efektu, czy aby pokazać coś znacznie więcej.

12. Precz z zimą

Kto nie lubi zimy ręka do góry! Jak dobrze, że w końcu robi się coraz cieplej, a noc nie przychodzi już tak szybko. Nawet nie wiecie, jak lubię wiosnę. Ciekawe ile osób oprócz mnie też lubi, a nawet kocha tę porę roku?

13. Przebudzenie

Po zimnych dniach nastaje przebudzenie, kiedy w końcu nastają cieplejsze dni. Nie tylko my się przebudzamy, ale również i rośliny. Kiedy one właśnie budzą się do życia, my możemy tylko z westchnieniem na to patrzeć i podziwiać cuda natury.

14. Droga

Czy droga zawsze musisz do jakiegoś miejsca prowadzić? Otóż nie zawsze, chociaż czasami na końcu drogi pojawiają się ciekawe rzeczy, o których warto wiedzieć i mieć pełną świadomość, że one istnieją. Ty musisz zdecydować, czy chcesz iść tą ścieżką, czy jednak staniesz w miejscu, bo się boisz i nie spróbujesz pójść dalej.

A Wam jakie zdjęcia się podobają?

 

Wyzwanie powstało we współpracy z