Nie samymi testami człowiek żyje – podsumowanie projektu

Nie samymi testami człowiek żyje, nawet ja! Prawie każdy potrzebuje odrobinę odskoczni. Ostatnio dostałem propozycję pomocy w wykonaniu fotorelacji, jak i zwykłej relacji na takich kanałach jak Instagram czy Facebook była najlepszą – nie ukrywam, że była to dla mnie ogromna odskocznia. Oczywiście nie minęła chwila i moja odpowiedź brzmiała: oczywiście, że pomogę!

Jednak miałem mały problem, bo jako autor bloga Mobilne Fotografie chciałem wykonać fotorelację telefonami i w tym czasie miałem tylko swój prywatny HTC U12+. Na całe szczęście nie byłbym sobą, gdybym jednej rzeczy nie zrobił, a mianowicie poprosił HTC o dodatkowego U12+ przez co mini projekt powstał we współpracy z HTC Polska.

Lubię tworzyć lub współtworzyć fajne projekty i je realizować, a dodatkowo z firmami, z którymi bardzo się lubię jeszcze tym bardziej. Naprawdę!

JAKI TO DOKŁADNIE PROJEKT?

Młode serce łączy serce, bo tak nosi nazwę projekt tworzony przez wolontariuszy. Poprosili mnie oni, abym pomógł im w przygotowaniu zdjęć i filmów z zajęć prowadzonych w trzech różnych fundacjach, a dokładniej to w trzech świetlicach środowiskowych i domach dziecka. Aktualnie wykonałem tylko zdjęcia w świetlicach środowiskowych, być może w późniejszym czasie będzie tego trochę więcej. Co ważne, to zajęcia trwały przez dwa tygodnie w trzech różnych świetlicach i w jednych było łatwo, a w drugich już niestety nie. Gratuluje wolontariuszom, z którymi mogłem współpracować, że byli tak wytrwali i w niektóre dni dzieci były tak zainteresowane, że prawie w ogóle się nie odzywały i uważnie słuchały. To jest rzadkość! Szczególnie przy tego typu świetlicach i fundacjach.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć wykonanych telefonami HTC U12+ podczas zajęć, jednak więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku Młode ręce łączy serce i na ich Instagramie. W końcu to dla nich robiłem te zdjęcia, a nie dla siebie! 😀

Kilka zdjęć:

Mam wielką nadzieję, że jeszcze spotkają mnie takie ciekawe projekty, bo strasznie lubię pomagać innym, a szczególnie w takich inicjatywach, bo są super i czasami aż się chce więcej. Na pewno będę czekać na więcej informacji.

 

Projekt powstał we współpracy z