Pierwsze wrażenia – Motorola Edge 50 Pro

Na testy do moich rąk trafił do mnie niedawno najnowsza Motorola Edge 50 Pro. Jest to jeden z najnowszych telefonów z serii Edge 50. Jakie sprawił na mnie wrażenie ten model za ok. 3000 zł? Przekonacie się o tym poniżej oraz w pełnej recenzji, która już niebawem się pojawi na blogu.

Na co od razu muszę zwrócić uwagę, to przez dłuższy czas miałem możliwość korzystania z Edge 40 Pro, z którego byłem i jestem naprawdę zadowolony, chociaż z niecierpliwością czekałem na nowy model, który rozwiąże mój problem z lepszym teleobiektywem i co? Takim modelem jest właśnie Edge 50 Ultra, ale dzisiaj nie o nim, dzisiaj o trochę słabszym modelu, który i tak zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

Rejestruj życie z Edge 50 Pro

Motorola postanowiła wyposażyć ten model w cztery aparaty, z czego główny ma 50 Mpx f/1.4. Teleobiektyw został wyposażony w matrycę 10 Mpx f/20, a szeroki kąt w 13 Mpx f/2.2. Przednia kamerka to aparat z matrycą 50 Mpx f/1.9. Więc jakie zdjęcia można zrobić takim zestawieniem? Tak naprawdę super! Producent tutaj nie tylko postarał się o dosyć fajną specyfikację, ale także poprawił oprogramowanie i dodał kilka ciekawych opcji, które nie tylko pomagają nam przy fotografowaniu, ale także zwiększają naszą kreatywność jak np. długi czas ekspozycji, którego niestety brakuje w poprzednich modelach.

Edge 50 Pro zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie przy zdjęciach, gdzie nawet brakuje oświetlenia. Widać, że w tym modelu sztuczna inteligencja bardziej nasyca kolory niż w poprzednich modelach, ale na szczęście nie idzie to w bardzo złym kierunku. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z tego modelu i sami możecie ocenić przykładowe zdjęcia. Więcej szczegółów na pewno opiszę Wam podczas recenzji.

Zdjęcia Motorola Edge 50 Pro

Co sądzisz o tym modelu?