Podsumowanie #MobilnaBitwa edycja 2

Niedawno zakończyło się wyzwanie #MobilnaBitwa edycja 2. Musieliśmy chwilę poczekać z podsumowaniem, ponieważ wybieraliśmy zwycięzcę naszego konkursu wraz z realme Polska. Wraz z Dianą z Techno-senior dziękujemy Wam za udział i wspólną zabawę. Duży odzew z Waszej strony bardzo nas cieszył i nie spodziewaliśmy się tylu świetnych zdjęć. Niestety tylko dwóch uczestników mogło wygrać telefony i mieliśmy bardzo trudny wybór.

Wraz z Dianą wybraliśmy kilkanaście zdjęć, a ostatecznie dwie zwycięskie prace zostały wskazane przez przedstawicieli realme Polska. Jednak zanim przejdziemy do tych dwóch prac, które zostały okrzyknięte jako najciekawsze i najbardziej wpisały się w dany temat, to zapraszamy na krótką galerię, w której wybraliśmy po 3 zdjęcia z każdego tematu. Każdy, kto brał udział w wyzwaniu, powinien znaleźć przynajmniej jedno swoje ujęcie. Zaczynamy od wygranych prac:

Pierwsze wybrane zdjęcie:

 

Drugi wybór:

 

Zwycięzców proszę o kontakt na adres: kontakt@mobilefoto.pl w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody. Bardzo proszę o podanie od razu następujących danych: Imię, nazwisko, adres do wysyłki, mail i numer telefonu.

Jeszcze raz dziękujemy za tak liczny udział w wyzwaniu #MobilnaBitwa edycja 2 i zapraszamy Was na weekendowy wpis, w którym razem z Dianą podsumujemy również nasze zdjęcia z tego wyzwania. Teraz możecie obejrzeć wybrane zdjęcia do prawie każdego zadania (tylko przy jednym nie było żadnych zgłoszeń).

1. Te kolory!

2. Błysk

3. Spójrz w górę

4. Najczulej

5. Zamyślenie

6. O każdej porze

7. Radość

Karolina.G85

8. Poza domem

9. Letni outfit

10. Niebieski

12. Ciepło

13. Wycieczka

14. Nad wodą

15. Dzień dobry

 

Karolina.G85

Co sądzicie o tych zdjęciach?