Podsumowanie #zimaztelefonem

#zimaztelefonem

Duża ilość przeciąganych recenzji spowodowała, że pierwsze podsumowanie wyzwania #ziamztelefonem odrobinkę się przesunęło w czasie. Ale już jest! To jest najważniejsze prawda?

Jest to moje pierwsze wyzwanie, więc nie muszę się tłumaczyć, że miałem mnóstwo zdjęć do segregacji i ich do opisania, ponieważ tak nie miałem. Do wyzwania wzięło udział dwie osoby: Izabela i Adam, ale to szczególnie Adamowi należą się wielkie gratulacje i podziękowania za naprawdę duży wkład we wyzwaniu.

 

Zabawa!

Ja podczas wyzwania świetnie się bawiłem i mam nadzieję, że Izabela i Adam tak samo. Oni wykonali świetną pracę, przy następnym wyzwaniu będzie czas również na Twoją! Tak, już teraz zapowiadam, że podczas lata pojawi się kolejne wyzwanie. Mam również nauczkę, że zadań było trochę za dużo jak na taki czas, więc przy kolejnym wyzwaniu lista będzie skrócona o przynajmniej połowę, tak będzie optymalnie. Do lata jeszcze długa droga, ale czas niestety szybko ucieka więc dlaczego już zastanawiam się nad drugą wersją wyzwania z inną lub tą samą marką, czas pokaże.

 

WYRÓŻNIENIA:

Pod każdym zadaniem będzie wyświetlone zdjęcie razem z króciutkim opisem ode mnie. Od razu też powiem, że nie będę podawać linku do Adama, ponieważ może sobie nie życzyć odwiedzin na prywatnym koncie na Facebooku 😉

P.S. Proszę nie zwracać uwagi na rozdzielczość i jakość zdjęć, ponieważ są one pobrane z serwisów, które kompresują zdjęcia.

1. Zbliżenie

Izabela wykonała akurat tylko jedno zdjęcie i jest to zbliżenie na kwiatek ze śniegiem. Nie powiem, że zdjęcie byłoby idealne, gdyby nie fakt, że zdjęcie jest trochę poruszone, ale to jest tylko szczegół. Dobry pomysł na zdjęcie do wyzwania, gratulacje! Link do profilu – https://www.instagram.com/safiyasblog/

Adam wygrywa w ilości wykonanych zdjęć i jest to jedno z nich. Super pomysł na zbliżenie się do już prawie bryły lodu na krzewie. Również muszę przyznać, że Adam ma bardzo dobry aparat w telefonie, ponieważ szczegółowość niektórych zdjęć jest oszałamiająca.

 

2. W stronę światła

I kto by pomyślał, że można mieć taki pomysł na zdjęcie. Słońce, leżakowanie i basen, czego więcej chcieć podczas zimy? Jak dla mnie jest to świetny pomysł i muszę się przyznać, że jest to niby takie proste, ale sam na to nie wpadłem.

 

3. Cień

Prawie codziennie chodzi za Tobą Twój cień, to dlaczego by nie zrobić mu zdjęcie? Proszę bardzo, Adam akurat wpadł na taki pomysł i dobrze mu to wszyło. Proste myślenie jest jednak najlepsze!

 

4. Odbicie

Odbicie w lustrze? To chyba za proste, to może jednak odbicie w lusterku samochodowym? Czemu nie, co mogłoby się nie udać, w dodatku przez przypadek można złapać piękne krajobrazy dookoła. A Wy podróżowaliście podczas świąt?

 

5. Bez twarzy

Bez twarzy do pokazania w najprostszym sposobem jest człowiek z zakrytą twarzą, ale czy Adam tak zrobił? Nie, on postanowił pójść w trochę innym kierunku, czyli wykonać zdjęcie rzeczy, która w 100% nie ma twarzy, czyli manekinowi w sklepie. Znowu się powtórzę, jest to takie proste i oczywiste, ale ile osób tak to zrobiło?

 

9. Płomień

Temat płomień, chyba każdy wykona zdjęcie świeczki i płomienia na niego (tak ja też tak zrobiłem), oczywiście Adam wyszedł trochę ze schematu i postanowił pokazać trochę więcej niż świeczkę, brawo! 😉

 

11. Słodycz

Ciastko w dość pysznej formie? Tylko u Adama, szkoda, że Wy nie pokazaliście swoich pyszności. Wszyscy byśmy zgłodnieli od tego oglądania. Można również powiedzieć, że Adam to taki typowy fotograf lifestylu i chwyta chwile w aparacie. Trochę mu zazdroszczę, ja cały czas próbuję znaleźć swój idealny schemat.

 

18. Droga

Adam chyba uwielbia jeździć na rowerze, nawet w zimę (która nie jest tak wcale zimna). Podczas jazdy na nim można na chwilę odpocząć, cyknąć zdjęcie i pojechać dalej, a do tego filtr sepii dodaje zdjęciu uroku, nieprawda?

 

21. Czerwony

Mijasz czerwone bombki w centrum handlowym? To, czemu nie zrobisz im zdjęcie i wstawisz na Insta lub FB? Nie wyglądają przecież tak źle, a są mega czerwone takie jak zadanie. Pamiętajcie, jeżeli chcecie wykonać takie zdjęcie, to trzymajcie telefon, aby nie wypadł Wam za barierki.

 

22. Choinka

W roku 2017 zauważyłem, że jest moda na nie ostre zdjęcie choinek. Akurat ja nie chciałem zbytnio wchodzić w tę modę, ale za to Adamowi się to udało w bardzo dobrym stylu. Stonowane kolory oraz jasne lampki to jest to, co chciałem akurat ujrzeć.

 

28. Szczegół

Jest to moje ulubione zdjęcie, które wykonał Adam. Gdybym go spotkał, to za to zdjęcie musiałbym mu przybić piątkę. Świetne zdjęcie ze świetną szczegółowością, chcę przypomnieć, że jest to wykonane telefonem! Aparaty w telefonach są coraz to lepsze i to zdjęcie jest tego przykładem. Dobra robota, wielkie gratulacje!

 

A Wam, które zdjęcie się najbardziej podoba?