Moja #zimaztelefonem

Moja #zimaztelefonem

Ostatnio napisałem dla Was podsumowanie wyzwania #zimaztelefonem, dzisiaj nastał czas, abym to i ja Wam pokazał, co wykonałem, podczas tego wyzwania zdjęcia telefonem Sony Xperia XZ1 Compact (Recenzja).

Jesteście ciekawi zdjęć? Mam nadzieję, że tak, ponieważ ja nie umiem się powstrzymać, aby się nimi nie pochwalić z Wami. Przy wykonywaniu tych konkretnych zdjęć miałem dużo zabawy, tak samo, jak przy zapoznaniu się z telefonem bliżej i poznanie jego wszystkich funkcji, a najważniejsze co potrafi lepiej, a czego akurat nie.

Bez zbędnego przeciągania, zapraszam Was do moich wykonanych wyzwań.

1. Zbliżenie

Lubicie wykonywać zdjęcia lampek? Ja lubię, ale nie zawsze jest to realne lub nie zawsze dobrze to wygląda, jednak w trybie manualnym zawsze wszystko jest udane. Musicie sami przetestować! 😉

2. W stronę światła

Zawsze chciałem wykonać takie zdjęcie i w końcu się udało. To wyzwanie dało mi taką możliwość i szczerze? Jestem z tego dumny. A Wy wykonaliście już kiedyś takie zdjęcie? Jeżeli tak to możecie się nim pochwalić, będzie miło!

3. Cień

Cień nie jest tylko taki, który chodzi za wami podczas spaceru. Cienie są wszędzie, tylko trzeba je dobrze wyeksponować. Nie jest to mój ulubiony styl, ale akurat tylko takie zdjęcie pasowało mi do wyzwania.

7. Pomaluj

Umiecie malować? No ja nie za bardzo, ale jakoś zdjęcie chciałem wykonać. Więc prosta choinka idealnie się wpasowała w kompozycję zdjęcie. Jakby ktoś nie zauważyłem, to specjalnie na podłodze rozsypałem pełno kartek, aby nie było widać podłogi, niezły patent na tło, prawda?

9. Płomień

Tak jak wspominałem w podsumowaniu, że płomień świeczki to takie standardowe zdjęcie. Ja akurat lubię robić zdjęcia świeczek, chociaż lubię jasne zdjęcia. Każdy potrzebuje chwilowej zmiany, nawet ja.

10. W bieli

Już mnie trochę znacie i wiecie doskonale o tym, że styl skandynawski jest moim ulubionym. Tak samo, jak biel i jasne zdjęcia, które nie zawsze są takie, jakbym chciał. Na tym zdjęciu chciałem pokazać trochę siebie i chyba mi to wyszło.

11. Słodycz

W święta mieliście pełno pyszności? Zapewne zrobiliście im zdjęcia, ja też zrobiłem i dobrze to wyszło! Lubicie takie pyszności? Chyba każdy takie lubi, więc moja #zimaztelefonem jest strasznie słodka.

15. Płatki

Macie lub mieliście śnieg? Chyba też lubicie patrzeć jak lecą białe płatki śniegu z nieba, to strasznie uspokaja. Dlatego postanowiłem zrobić im zdjęcie, nie jest, to może piękne zdjęcie, ale ukazuje piękny puch. A nawet wygląda to, jak rozsypany kokos, każdy może mieć inną interpretację.

16. Talerz

Talerze podczas wigilii były chyba najważniejsze, gdyby nie one to nie można byłoby jeść tych pysznych potraw, dlatego, aby uczcić ich niezawodność, można było zrobić im zdjęcia, przynajmniej jedno.

17. Przytulnie i ciepło

Zima, z czym Wam się kojarzy? Mnie z pewnością kojarzy się z ciepłem, przytulnym miejscem i oczywiście światełkami. Więc postanowiłem wykonać takie zdjęcie, według mnie udało się uzyskać oczekiwany efekt.

20. Przyjemność

Nie dla każdego gotowanie potraw może być przyjemnością, ale na pewno ich jedzie to sama przyjemność podczas świąt. Czy wy też robicie zdjęcia podczas gotowania? Nie mówcie, że tak nie jest, bo tak jest! 😉

21. Czerwony

Ile macie czerwonych rzeczy u siebie w domu? Ja nie aż tak sporo, ale przynajmniej jedną rzecz udało się sfotografować. Jest to piękny kwiatek z pięknym czerwonym kolorem. Nie miałem czerwonej bombki, aby wykonać zdjęcia, więc najbardziej do tego zadania nadał się ten kwiatek.

22. Choinka

Macie jeszcze u siebie choinki? A ile zdjęć im zrobiliście? To, czemu nie wstawiliście go do wyzwania? Z chęcią obejrzałbym wasze pięknie ubrane drzewka, no ale niestety tylko możecie popatrzeć na moją. To możecie przynajmniej powiedzieć jak macie ją ubraną, jeżeli jeszcze macie.

 

A Wam jakie zdjęcia się podobają?

 

Wyzwanie powstało we współpracy z

Sony Mobile