Recenzja – Jabra Elite 3

Jabra Elite 3

Na testy trafiły do mnie słuchawki Jabra Elite 3, które są jednym z najnowszych modeli słuchawek od marki Jabra. Jak spisały się u mnie te najprostsze i najtańsze modele serii Elite? Tego możecie się przekonać poniżej.

Na samym początku muszę powiedzieć, że Jabra mnie zaskoczyła, że aktualnie wydała kilka naprawdę ciekawych modeli słuchawek, począwszy od budżetowych, po dla aktywnych i bardziej pro. Teraz każdy może wybrać sobie swoje słuchawki Jabry i cieszyć się super muzyką, ale jak to jest w Elite 3?

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Słuchawki i etui zostały wykonane z bardzo dobrej jakości plastiku. Jest to plastik matowy, więc nie musimy się martwić o to, że etui i słuchawki bardzo szybko się nam zarysują. Oczywiście zawsze warto dbać o słuchawki, ale przynajmniej przy nich mamy pewność, że nie zarysuje się nam etui od samego patrzenia i nie będzie potem wyglądać to szpetnie. Słuchawki są bardzo lekkie i świetnie dopasowane do naszego ucha, dzięki temu w przyjemny sposób możemy słuchać swojej ulubionej muzyki i nie będziemy po dłuższym czasie odczuwać żadnego dyskomfortu.

Co do baterii, to producent deklaruje do 7 godzin na jednym ładowaniu słuchawek, a do 28 godzin z etui. Jak to sprawdza się w rzeczywistości? Przy intensywnym użytkowaniu będziemy ładować etui 2 razy w tygodniu, a przy mniejszym korzystaniu to wystarczy raz na tydzień. Jest to naprawdę świetny wynik, zwłaszcza patrząc na to, że są to najtańsze słuchawki bezprzewodowe od Jabry.

Jabra Elite 3

2. Moje wrażenia

Jabra Elite 3

Jakie są moje wrażenia dotyczące tych słuchawek? Tak naprawdę to nie mogłem na nie narzekać pod żadnym względem, owszem brakowało mi w nich aktywnej redukcji szumów, aby to chociaż w większym stopniu odciąć się na spacerze od głośnego miasta. Jednak są to słuchawki dokanałowe, więc mamy po części izolację od otoczenia — w połączeniu z naprawdę dobrym, a nawet bardzo dobrym dźwiękiem można nie tylko spędzić miło czas, ale także zrelaksować się podczas podróży lub spaceru. Na ogromny plus jest długość działania ich na baterii i oczywiście dźwięk. Są to już słuchawki za rozsądną cenę i ze świetną technologią.

Jabra Elite 3

Podsumowując

Przez cały okres testów nie mogłem narzekać na te słuchawki. Sprawdzały się u mnie znakomicie i ani razu nie powiedziałem na ich temat złego słowa. Jeżeli szukacie naprawdę bardzo fajnych słuchawek, nie tylko z super dźwiękiem, ale także z wytrzymałą baterią, to możecie zastanowić się nad tą wersją bezprzewodowych słuchawek — szczególnie że można je znaleźć w fajnych kolorach. Osobiście je bardzo polecam.

Jabra Elite 3

Co sądzisz o tych słuchawkach?