Recenzja – Teufel Rockster Go

Teufel Rockster Go

Ostatnio na testy trafił do mnie Teufel Rockster Go, który nie tylko jest mobilnym głośnikiem, ale także jest wodoodpornym głośnikiem, w którym można się zakochać. Jednak czy u mnie głośnik sprawdził się na tyle, abym mógł go Wam polecić? Tego się przekonacie z tej recenzji.

Na początku muszę powiedzieć, że bardzo zaskoczył mnie rozmiar tego modelu. Mimo iż na stronie są jego wymiary i zdjęcia, to nie wydawało mi się, że spokojnie możemy go zabrać do torby lub nawet plecaka, a tu ogromne zaskoczenie. Pasek, z którym możemy zrobić wszystko (w granicach rozsądku): trzymać w ręce głośnik, zaczepić o torbę/plecak, powiesić gdzieś, a dodatkowo gwint na statyw pozwala nam umocować ten głośnik na statywie lub innych tego typu rzeczach.

 1. Specyfikacja
 2. Moje wrażenia

1. Specyfikacja

Teufel Rockster Go

Najważniejsze cechy Teufela Rockster Go:

 • Kompaktowy głośnik stereo
 • Wodoodporność IPX7
 • Gumowa obudowa
 • Dwa drivery pełnozakresowe i pasywny driver basowy
 • Możliwość podłączenia dwóch telefonów (odtwarzanie utworów na przemian)
 • Wbudowany mikrofon
 • Bateria na 12h odtwarzania muzyki
 • Przyciski sterujące
 • Podłączenie dwóch głośników ze sobą — pełna synchronizacja
 • Wbudowany AUX i USB (ładowanie i odtwarzanie muzyki)

Taki mały głośnik, a tak dużo cech. Czy to dobre? Szczerze mogę Wam powiedzieć, że dzięki temu ten głośnik jest taki fajny. Producent deklaruje 12h odtwarzania muzyki, od razu muszę przyznać, że u mnie bywało z tym różnie, ponieważ w plenerze na maksymalnej głośności głośnik wytrzymał 5/6h — nie jest to zły wynik, jednak w domu przy spokojnym słuchaniu muzyki lub na dworze, gdzie głośność była na poziomie 40/50%, to głośnik potrafił wytrzymywać 10/11h. Więc trzymanie na baterii zależy od tego, jak będziecie korzystać z niego. Nie mniej jednak takie wyniki na baterii są naprawdę super jak na taki mały głośnik.

Miłym zaskoczeniem jest dla mnie możliwość puszczenia muzyki przez microUSB, a to tylko dlatego, że możemy ten głośnik ładować z komputera i przy okazji słuchać muzyki — bardzo przyjemna opcja.

Teufel Rockster Go

2. Moje wrażenia

Teufel Rockster Go

Jakie są moje wrażenia dotyczące tego głośnika? Przyznać się Wam muszę, że bardzo zaskoczył mnie ten Teufel. Dźwięk z tego małego głośnika jest tak dobry, że trudno go pomylić z głośnikiem za naprawdę duże sumy. Nie dość, że mały głośnik, dobrze trzyma na baterii, ma naprawdę dobry dźwięk, to jeszcze jest wodoodporny. Bass na środku z logiem to strzał w dziesiątkę, a to nie tylko dlatego, że ładnie to wygląda, to widać jak sam głośnik pracuje przy niektórych utworach. Drzemie w nim potwór. Nie raz położyłem głośnik na stół, to było czuć jego wibracje — a głośność nie była jeszcze maksymalna.

Taka ciekawostka, głośnik jest też tak wyprofilowany, że możemy go położyć tak, jakby się o coś opierał — a w rzeczywistości o nic się nie opiera. Teufel świetnie się u mnie spisał nie tylko w domu, ale także w plenerze.

Teufel Rockster Go

Podsumowując

Teufel Rockster Go

Teufel Rockster Go nie jest drogim głośnikiem bluetooth i czy warto się nad nim zastanowić? Szczerze mogę Wam powiedzieć, że tak. U mnie spisał się bardzo dobrze i byłem z niego bardzo zadowolony, aż szkoda było mi go oddawać. Jeżeli szukacie naprawdę kompaktowego głośnika z dobrą baterią i super dźwiękiem, to warto się nad nim zastanowić, a na pewno nie będziecie zawiedzeni i nie będziecie żałować zakupu.

Teufel Rockster Go

Co sądzisz o tym głośniku?