Skąd czerpać inspirację

Skąd czerpać inspiracje

Skąd brać inspirację? Albo po prostu skończyły Ci się pomysły? Już lecę z pomocą, pokażę Ci kilka linków, które mi pomagają i Tobie też mogą pomóc. Również dobrym sposobem jest znalezienie czegoś dobrego/fajnego i obmyślać to w głowie. Mnie to pomaga, czasami, kiedy znajdę coś dobrego mam potem 1000 pomysłów na minutę co zrobić, aby było to takie fajne jak tamto.

 

Pamiętaj, że każdy pomysł jest dobry. Możesz pstrykać zdjęcia byle czemu i nagle Cię natchnie, znajdziesz w końcu to, co potrzebujesz, tak to będzie to.

 

Na samym początku uwierz w siebie i swoje umiejętności, a potem bierz się za branie inspiracji i tworzenie własnej wersji zdjęć. Jeżeli uwierzysz w siebie, to możesz więcej osiągnąć niż inne osoby.

Następnie przygotuj się na proces, przygotuj wszystko, co będziesz Ci akurat potrzebne do tej sesji lub zdjęcia. Oczywiście przygotuj swoje nerwy na porażki i sukcesy. Możliwe, że jak przygotujesz się na porażki, to będzie więcej sukcesów niż na odwrót, lepiej stać na neutralnym gruncie i cały czas próbować. A tu zmienić oświetlenie, a tu czas naświetlania, a tu zmienić ekspozycję. Wszelkie próby i błędy doprowadzą cię do sukcesu.

Pamiętaj, że zawsze co oglądasz w internecie, zapada Ci w pamięci i w nieoczekiwanym momencie wychodzi na światło dzienne. Lepiej zapisywać to, co chce się zrobić, ponieważ w XXI w. mamy dużo do zrobienia i dużo na głowie i często coś zapomnimy. Lepiej to zapisywać i mieć to w podświadomości, że jest to zapisane i można zająć się czymś innym.

Już zrobione to wszystko? Teraz mogę Ci spokojnie pokazać innych, którzy są świetnym przykładem dla innych i świetną inspiracją:

Instagram:

Również warto zobaczyć:

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłem i pamiętaj, u mnie na Instagramie i podstronie Do Pobrania możesz znaleźć przeróżne zdjęcia 🙂