Tapety na telefon

Mam dzisiaj dla Was dosyć szybki i fajny wpis. Wraz z Eliaszem z Eliaszhub przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji z aplikacjami, dzięki którym Wasze ekrany w telefonach nie będą nudne. Powiedzieć muszę, że mało znam takich aplikacji, ponieważ w większości sam wykonuje zdjęcia i je udostępniam, więc korzystam z tych lub z dwóch innych aplikacji, jeżeli najdzie mnie już ochota na coś innego, a nie ma pogody (lub sprzętu), aby iść wykonać ładne zdjęcia. Wymienione przeze mnie aplikacje możecie znaleźć w Google Play (nie miałem jak sprawdzić w App Store).

ZOBACZCIE PROPOZYCJE ELIASZA

Bez zbędnego przedłużania przejdźmy do aplikacji z tapetami i nie tylko.

Google Wallpapers

Według mnie jedna z najlepszych aplikacji do tapet, ponieważ są tam świetne fotografie wielu znanych fotografów i za darmo mogą one dekorować nasz ekran w telefonie. Co ważne, to tapety są w bardzo dużej rozdzielczości i dodatkowo możemy z poziomu aplikacji wybrać sobie odpowiedni kadr ze zdjęcia.

Screenshot Image

Tapety – Walli

Jeżeli myślisz nieszablonowo i nudzą Cię zdjęcia, to zobacz Walli — wiele kreatywnych tapet stworzone przez artystów. Są to typowe grafiki, które nie tylko wyglądają pięknie, ale także mają wysoką rozdzielczość i na pewno każdy coś dla siebie znajdzie.

Zrzut ekranu

Mobilne tapety

Tapety na telefony wykonane telefonami — czego chcieć więcej? Specjalnie dla Was czasami wybieram te lepsze telefony i wykonuje nimi tapety, które możecie spokojnie pobierać i wstawiać na swoje ekrany główne/blokady. Każdy coś dla siebie znajdzie, począwszy od kwiatków, widoków, kończąc na detalach.

WŁASNE ZDJĘCIE

Taka banalna rzecz, a mało kto z tego korzysta, bo nie umie w zdjęcia. Tak naprawdę bez próbowania nic nie wyjdzie, więc mogę Wam tylko polecić próbować samemu zrobić jakieś super tapety, albo odzwierciedlać te, które ja dla Was robię — jest to zawsze jakieś ćwiczenie, dzięki któremu będziecie mogli lepiej zrozumieć aparaty w swoim telefonie, a nawet zobaczycie jak działa w nim tryby jak np.: noc, portretowy, kolor spotowy (w urządzeniach Motorola) i wiele innych ciekawych funkcji. Próbujcie i dzielcie się swoimi zdjęciami, jak np. u mnie na grupie #teammobilnifotografowie.

Jeżeli Wam mało, to zobaczcie jeszcze wpis we współpracy z Eliaszem o naszych ulubionych aplikacjach.

ZOBACZCIE PROPOZYCJE ELIASZA