Urodziny Mobilnych Fotografii

Urodziny Mobilne Fotografie

Od dnia 03.10.2016r. wszystko się zaczęło. Zakup swojej pierwszej domeny, hostingu itd. Tak to właśnie od tego dnia zaczął się blog pt. „Mobilne Fotografie”.

Urodziny Mobilne Fotografie

Urodziny Mobilnych Fotografii!

Ten cały tydzień obchodzimy urodziny Mobilnych Fotografii, prawie każda firma/agencja dostała już ode mnie prezent za rok lub nawet mniej świetnej współpracy. Ale nie martwcie się, ponieważ na drugie urodziny postaram się coś zorganizować dla was. Zapewne jakiś konkurs. 🙂

Ale chcielibyście poznać, jak powstał pomysł na blog? I w jakich okolicznościach powstawało wszystko?

Muszę Ci powiedzieć i przyznać, że nie standardowo. Nazwę wymyśliłem w bardzo dziwnych okolicznościach, czyli w autobusie podczas powrotu do domu. Rozpisywanie wszystkiego na kolanach, malowanie jak ma blog wyglądać, co ma się na nim dokładnie znajdować. Czy może jednak lepiej zrobić według standardowego szablonu bloga, czy jednak inaczej? To wszystko powstało w jednym autobusie na początku października, naprawdę to takie proste, a jednak gdyby nie ten autobus to bloga by nie było.

Od 2 października zastanawiałem się, na jakim hostingu lepiej postawić blog. Szukałem, sprawdzałem, oglądałem, aż napotkałem na promocję na stronie Opiekun Bloga. Zostałem u nich już rok i kolejny rok również zostanę, ponieważ nie narzekam na nic, dosłownie na nic. Wszystkie problemy związane z blogiem zostawały rozwiązywane od ręki.

Muszę was jeszcze raz zdziwić, ponieważ sam blog nie ruszył od 3 października a trochę później, ponieważ przygotowanie pierwszego szablonu (który szybko został zastąpiony) zajęło mi tak z 2/3 tygodnie, chciałem na początku, aby wszystko była tak samo, jak sobie rozrysowałem na kartce. Zajęłoby mi to krócej, jednak pierwszy raz zajmowałem się WordPressem, cały czas siedziałem na bloggerze, na którym to właśnie nie dało się robić takich super rzeczy, jak mogę teraz. Nie żartuję! 🙂

Urodziny Mobilne Fotografie

Powiem Ci, że to nie jest zwyczajny wpis. Jest to wpis, aby głównie podziękować Ci, że jesteś tutaj od roku, pół roku czy nawet miesiąca. To dzięki Tobie blog może się rozwijać i pokazywać nowe współprace specjalnie dla Ciebie, również dzięki Tobie, Tobie, Tobie i Tobie również takie oto statystyki pozyskałem, które można ujrzeć na blogu:

Jeszcze raz dziękuję, że jesteście i można na was polegać!