Wrażenia po dłuższym korzystaniu z Motoroli Moto G100

Dzięki uprzejmości Motoroli miałem możliwość korzystania z telefonu Motorola Moto G100 od początku premiery, aż do dzisiaj, czyli do początku sierpnia. Dzięki temu mogłem się przekonać, czy moje spostrzeżenia w recenzji Moto G100 są trafne i można z tego telefonu korzystać na co dzień i czy aparaty w tym modelu dają radę po dłuższym czasie.

Moto G100 na pewno się nie zawiedziesz

Jako że Motorola Moto G100 przez cały ten okres była moim głównym telefonem, to mogłem nią wykonać bardzo dużą ilość zdjęć, filmów i nawet mogłem przez ten telefon pracować normalnie, jak przez komputer. O tym mogliście przeczytać we wpisie o Ready For od Motoroli. Więc już od razu mogę Wam powiedzieć, że Moto G100 mnie oczarowała i trudno było mi się rozstać z tym telefonem. To nie tylko dlatego, że z Motoroli korzystało mi się bardzo dobrze, ale także ciężko było mi się z nią rozstać, ponieważ miałem na niej już ponad 5 GB zdjęć, a nawet znacznie więcej — a to było tylko kilka krótkich miesięcy. Więcej zdjęć oczywiście znajdziecie w galerii, którą zaktualizowałem o nowe zdjęcia z tego telefonu (jest co oglądać) -> ZDJĘCIA.

Tutaj też będziecie mogli zobaczyć przykładowe zdjęcia z telefonu. Jednak na samym początku muszę powiedzieć tyle, że główny aparat i szerokokątny działa znakomicie w tej motce i nawet na wycieczkach, wolałem wykonywać zdjęcia tą Motką, niż innym telefonem. Tryb portretowy, również działa tak jak trzeba i można wykonać bardzo ładne portret. Motorola stanęła na wysokości zadania i tym modelem pokazali, że nawet seria Moto G może być świetna, taka jak była wcześniej. Teraz jestem coraz ciekawszy nowych modeli, a szczególnie nowych modeli z serii Edge, bo to również może być petarda!

Nawet muszę się Wam przyznać, że wiele razy skorzystałem z trybu makro — bo w końcu rozdzielczości takich zdjęć jest wyższa, a także korzystałem z lampy wokół aparatu, aby doświetlić kadr. Przyznaję, że jest to świetna opcja i jeżeli ja wiele razy z niej skorzystałem (a nie spodziewałem się tego), to wiem, że też czasami będziecie z niej korzystać. Przynajmniej możemy wykonać ładne zdjęcia z bliska w gorszych warunkach oświetleniowych. Wspomnieć muszę jeszcze o Audio Zoom i Dual capture, które są nowymi funkcjami w Motoroli i sprawdzają się całkiem nieźle — w następnym wpisie opowiem o nich więcej. Ogólnie mogę Wam polecić tę Motorolę, bo na pewno się na niej nie zawiedziecie. Teraz zobaczcie przykładowe zdjęcia wykonane tym telefonem.

ZDJĘCIA Z MOTO G100

Co sądzicie o tym telefonie?