Funkcje wideo w Motorola Moto G100

Przyszedł czas, abym to Wam przedstawił dwie nowe funkcje w Motoroli Moto G100. Zapewne o nich już słyszeliście, bo Motorola strasznie się nimi chwali. Oczywiście chodzi o funkcje: dual capture i audio zoom. Są to dwie nowe funkcje, które znajdziecie w Moto G100. Jak one się spisuje i do czego można je wykorzystać? Przeczytacie o tym poniżej.

Jak już też wspomniałem w kilku innych wpisach, tak wspomnę jeszcze w tym, że byłem przez cały okres testów zadowolony z tego modelu i nie mogłem na niego narzekać pod żadnym kątem. Motorola bardzo mocno postarała się nad tym modelem i jest to świetna informacja. Także cieszy fakt, że Motorola rozwija swoje telefony i dodaje przeróżne funkcje takie jak: Ready For czy Audio zoom.

Dual capture

Jedną z nowszych funkcji jest dual capture, który umożliwia nam nagrywanie filmów z przedniej i tylnej kamerki na raz. Owszem wiele producent decyduje się na taką funkcję, ponieważ poniekąd jest ona użyteczna. Często dzielimy się swoim sytuacjami z życia w mediach społecznościowych, a szczególnie w relacjach. Jednak nie zawsze mamy możliwość nagrania reakcji z tyłu i przodu jednocześnie. Na całe szczęście możemy w taki sposób użyć dual capture i film wrzucić na naszą relację np. na Instagramie. Uważam, że jest to bardzo fajna funkcja, dzięki której możemy pokazać nie tylko naszą codzienność, ale także możemy uwieczniać ważne dla nas chwile.

 

Audio zoom

Audio zoom to kolejna nowość w urządzeniach Motorola. Funkcja pojawiła się w Motoroli Moto G100. Funkcja może nie jest nie wiadomo też, jaka nowa i rewelacyjna, jednak czasami brakuje mi jej w niektórych telefonach lub też nie zawsze ona działa tak, jak powinna i np. audio zoom nie uruchamia się automatycznie jak w Motoroli. Dzięki tej funkcji możemy pozbyć się głośnego tła i nagrać o wiele głośniej muzykę z np. jakiegoś koncertu, imprezy lub po prostu na ulicy. Trzeba być jednak z tym delikatny i ostrożny, aby nie zepsuć sobie efektu, bo jak wiadomo, przy przybliżaniu dźwięk jest podbijany i nie zawsze każde dźwięki będą brzmieć idealnie lub świetnie. Jednak uważam, że jest to bardzo fajna funkcja, z której na pewno będziemy korzystać nie tylko na jakiś koncertach, ale także na przeróżnych imprezach domowych i nie tych domowych.

 

Która funkcja Wam się najbardziej podoba w Motorolach?