Nasza #MobilnaBitwa

Wyzwanie #MobilnaBitwa już dawno się zakończyło. Podsumowanie tego wyzwania mogliście już zobaczyć tutaj: Podsumowanie #MobilnaBitwa. Wraz z Dianą z Technosenior bardzo Wam dziękujemy za udział w całej zabawie, teraz przyszedł czas, abyście to zobaczyli nasze zdjęcia w poszczególnych kategoriach.

Nie będę ukrywał, że była to dla mnie bardzo miła zabawa, bo przy okazji mogłem testować nowy telefon od Xiaomi, a mianowicie Mi Note 10 (Recenzja). Diana tak samo miała okazję pierwszy raz obcować z tym telefonem i razem mogliśmy poznawać ten telefon przez cały okres wyzwania (Recenzja Mi Note 10 Technosenior). Przynajmniej dowiedzieliśmy się oboje, że Xiaomi mocno poszło do przodu z fotografią i już nie mogę doczekać się kolejnego od nich urządzenia, a w szczególności Mi 10 — jestem jego bardzo ciekawy. Przy okazji możecie też zobaczyć całe podsumowanie wyzwania od Diany -> Podsumowanie #MobilnaBitwa

Bez zbędnego przedłużania, czas na nasze fotografie.

1. Drobny szczegół

Każdy z nas ma swój punkt patrzenia oraz swoją wizję zdjęcia do danego punktu. Jednak trzeba przyznać, że wraz z Dianą mieliśmy podobne zamysły. Mi w głównej mierze chodziło o śnieg, a Dianie odbicie w szklanej kuli — według mnie obydwoje dobrze zrozumieliśmy pierwsze zadanie, bo warto czasami się zatrzymać i zobaczyć te drobne szczegóły, które nas otaczają.

Diana – Technosenior

2. Ulubione

Każdy ma coś swojego ulubionego i czasami trudno jest to pokazać, a nawet czasami się zastanawiamy, co takiego może być ulubione. Nie zawsze jest to takie łatwe, więc nie będę ukrywać, że trochę mi zeszło, zanim zrobiłem to zdjęcie — nie miałem pomysłu, ale na szczęście po to są takie wyzwania, aby pobudzić swoją kreatywność!

Diana – Technosenior

3. Noszę

Każdy nosi coś ze sobą lub na sobie. Ja akurat w tym punkcie pokazałem, co teraz noszę (pogoda nie jest aktualnie idealna). Diana za to pokazała ten punkt w trochę inny sposób, czyli pokazała, co nosi ze sobą podczas wyjść na zdjęcia.

Diana – Technosenior

4. Zwierzątka!

Przyznam Wam się, że przez cały miesiąc wyzwania nie spotkałem żadnego zwierzaka (nie to, co Diana!). Więc przy ostatnich dniach musiałem się już wybrać w okolice Zoo, no bo przecież nie mogę zostawić jednego punktu — nawet wtedy nie umiałem spotkać żadnego zwierzątka, ale dobrze, że Mi Note 10 ma teleobiektyw, bo inaczej nie miałbym nic…

Diana – Technosenior

5. Interesujące budynki

Za pierwszym razem jak byłem w Szklarskiej Porębie i zobaczyłem te domki, to byłem nimi zachwycony i musiałem im zrobić mnóstwo zdjęć, teraz jak byłem, to było odrobinę śniegu i jeszcze lepiej to wyglądało. Czułem się jak w takiej małej Norwegii — coś przepięknego i wartego zobaczenia.

Diana – Technosenior

6. Wieczorową porą

Na całe szczęście dni coraz bardziej nam się wydłużają, ja jestem osobą, która po zmroku zazwyczaj już nie wychodzi z domu, jeżeli nie musi — zdarzają się wyjątki, tak jak np. było w Warszawie, gdzie już było ciemno (bo było po 16) można było sprawdzić kilka telefonów, jak sprawdzą się akurat tam w takich warunkach oświetleniowych.

Diana – Technosenior

7. Droga

Czasami zdjęcie drogi mogą być ładne, a zarazem tajemnicze. Możemy sobie myśleć, dokąd ta droga prowadzi, gdzie ona by nas zaprowadziła itd. Wydaje mi się, że razem z Dianą świetnie pokazaliśmy ten punkt. A wy robicie tego typu zdjęcia?

Diana – Technosenior

8. Moje hobby

Każdy ma swoje hobby, moim oczywiście jest fotografia — ostatnio nawet bardzo polubiłem fotografię portretową TELEFONEM! Hobby od Diany jakby ktoś nie wiedział, jest szycie i przyznać muszę, że jej stroje są świetne! Bo są jedyne w swoim rodzaju.

Diana – Technosenior

9. Przysmaki

Każdy ma swoje przysmaki, ale jak wiadomo, to też zależy od sytuacji, w jakiej się znajdujemy. W obu przypadkach jest słodko i przepysznie.

Diana – Technosenior

10. Lubię

Co lubisz? Ja lubię robić zdjęcia, a w szczególności kwiatkom, a Diana lubi robić zdjęcia. Czy coś więcej trzeba o tym mówić?

Diana – Technosenior

11. Niedaleko

Dla każdego słowo niedaleko może znaczyć co innego, np. jak idziemy w góry i ktoś się pyta, czy już niedaleko jest punkt docelowy, a Ty odpowiadasz, że tak, a idziecie jeszcze dobrą godzinę. W drugą stronę też to działa, niby jest daleko, a jednak okazuje się, że punkt docelowy jest niedaleko.

Diana – Technosenior

12. Na świeżym powietrzu

Jak dużo przebywacie na świeżym powietrzu? Wiadomo, że teraz ze świeżym powietrzem ciężko, ale w takich górach w zalesionych miejscach, gdzie nie ma ani drogi, ani budownictwa można się spokojnie dotlenić, a przy tym trochę zmęczyć.

Diana – Technosenior

13. Tylko teraz

Tylko teraz — tymi słowami można określić wszystko, ale ja postanowiłem w ten punkt wejść akurat z targami edukacyjnymi, które odbyły się u mnie w Katowicach. Byłem tam już drugi rok z rzędu i muszę przyznać, że z roku na rok, coraz bardziej się to wszystko rozwija.

Diana – Technosenior

14. We własnej osobie

Jak oczywiście byliśmy już w Warszawie, to trzeba było wyjść z Dianą na spacer. Przy okazji można było przetestować aparaty w telefonach, które mieliśmy razem no i oczywiście strzelić sobie razem fotki — ta w bombce jest super!

Diana – Technosenior

15. Świeżo

Świeżo — jak słyszycie to słowo, to o czym myślicie? Ja myślę o drzewach, lasie, zieleni. Dlatego postanowiłem dodać do tego punktu takie, a nie inne zdjęcie. Takie mam skojarzenie i dobrze, że przynajmniej to zdjęcie fajnie wyszło.

Diana – Technosenior

A Wam jakie zdjęcia się podobają?