Opinia – Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3

W moje ręce jakiś czas temu wpadł najnowszy zegarek Huawei Watch GT 3. Niestety wpadł do mnie model damski, więc nie mogłem sprawdzić osiągów na baterii w wersji męskiej, a podobno są znacznie lepsze! Na szczęście nie ma innych różnić w funkcjach między tymi dwoma modelami, jedynie bateria i wygląd. Jedną z najważniejszych zalet najnowszego modelu, to design, który jest dopasowany do każdego stylu. Jak sprawdził się u mnie ten zegarek? Przeczytacie o tym poniżej.

  1. Wygląd
  2. Moje wrażenia

1. Wygląd

Na samym początku trzeba powiedzieć o wyglądzie tego zegarka, który jest naprawdę super! Wersja męska i damska to naprawdę świetny design, który nam spasuje. Bardzo duży i przepiękny ekran, to naprawdę ogromna zaleta. Dodatkowo elegancka bransoleta Milanese to jest jedna z lepszych bransolet, z którą miałem do czynienia. Oczywiście nie jest z nią też tak super, jakby się mogło nam zdawać, bo i owszem jest wszystko na magnes i wszystko się elegancko trzyma. Jednak są momenty np. przy ćwiczeniach, że dużo ruszamy ręką/nadgarstkiem i zegarek trochę może się nam luzować i latać po naszej ręce. Innych minusów nie zauważyłem podczas jego korzystania.

Huawei Watch GT 3

2. Moje wrażenia

Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3 to naprawdę świetny smartwatch, tak jak byłem średnio zadowolony z Huawei Watch 3 Pro, tak z tego znacznie lepiej mi się korzystało. To też dlatego, że ten model jest o wiele lżejszy i przyjemniej się go trzyma na ręce. Wszystkie funkcje, które miałem u siebie działały tak, jak powinny i nie mogłem na to narzekać. Oczywiście nie miałem u siebie funkcji odpisywania na smsy lub przy odbieraniu zegarkiem, aby odrzucić rozmowę i odesłać predefiniowanego smsa, ale mam nadzieję, że Huawei wstawi to jeszcze w jakieś aktualizacji — widziałem, że niektórzy mają tę funkcję, a niektórzy nie.

Jeżeli chodzi o czas działa na baterii tego modelu, czyli modelu damskiego. Producent deklaruje 7 dni na działaniu, jak to sprawdza się w rzeczywistości? Przy codziennym używaniu zegarka i robienia treningów, to bateria wystarcza nam na 5/6 dni działania — prawie tyle ile deklaruje producent. Brakuje mi jednak tych modeli zegarków Huawei, które wytrzymywały na baterii ponad 2 tygodnie i miały naprawdę dużo funkcji. Wiadomo, nie można mieć wszystkiego, a szkoda.

Huawei Watch GT 3

Podsumowując

Huawei Watch GT 3 nie jest tanim zegarkiem, ale też patrząc na inne modele, a także konkurencje to jest on w rozsądnej cenie. Mnie bardzo przypadł ten zegarek do gustu i muszę przyznać, że mogę go Wam polecić. Nie, tylko aby sprawdzać swoją aktywność, czy mierzyć parametry zdrowotne, ale także, jeżeli zależy Wam na inteligentnym zegarku, przez który możecie rozmawiać i będzie pasować do Waszego stylu. Jeżeli szukacie naprawdę fajnego zegarka, to możecie spojrzeć właśnie na ten model.

Huawei Watch GT 3

Co sądzicie o tym zegarku?