Opinia – ulepszone Ready For od Motoroli

Na łamach Mobilnego bloga mogliście już przeczytać o najnowszej funkcji w Motorolach, czyli o Ready For. Jednak przyszedł czas, aby przedstawić Wam moją opinię na temat ulepszonego Ready For, który znajduje się w najnowszych modelach Motorola Edge 20/20 Pro i 20 Lite. Jednak pamiętać trzeba, że w niektórych modelach nie wszystko jest dostępne.

Lepsze Ready For już dostępne

W najnowszych modelach Edge 20 możemy nie tylko uruchamiać Ready For poprzez kabel, ale także możemy to robić bezprzewodowo z naszym TV/monitorem, a nawet możemy łączyć się z telefonem poprzez nasz komputer i to właśnie z naszego komputera możemy korzystać z naszego telefonu.

Zacznijmy jednak od początku, czyli od możliwości podpięcia telefonu kablem. Dzięki temu możemy zmienić nasz monitor lub TV w przenośną stację rozrywki, lub nawet stanowisko pracy. Pamiętać jednak trzeba o zabraniu ze sobą kabla, którym to podłączymy się do ekranu. Na szczęście Motorola to zmieniła i teraz możemy także łączyć się ze sprzętem bezprzewodowo.

Działa to wszystko tak samo, jak wcześniej, jednie z tą różnicą, że możemy przemieszczać się z naszym telefonem po pokoju i dalej na nim pracować na większym ekranie. Oczywiście możemy także podpiąć do naszego telefonu akcesoria bluetooth, które będą umożliwiać nam pracę na dużym ekranie prosto z naszego telefonu. Touchpad w dalszym ciągu też działa, więc nie musimy kupować specjalnie myszki do naszego przenośnego komputera. Nie zauważyłem też opóźnień w przesyłaniu obrazu, ale też trzeba pamiętać o tym, że to będzie zależne od naszego internetu.

Jednym z ostatnich ulepszeń, jakie mamy teraz w nowej serii Edge 20, to możliwość podpięcia telefonu z naszym komputerem poprzez Ready For PC. Wszystko dzieje się błyskawicznie i także nie widziałem dużych opóźnień między telefonem a komputerem. Jest to o tyle super sprawa, że możemy pracować nie tylko na komputerze, ale także na naszym telefonie, jeżeli to na nim mamy jakieś ważne pliki lub zdjęcia.

Bardzo polubiłem się z nowymi ulepszeniami Ready For i przyznaje, że praca na nich jest o wiele przyjemniejsza niż wcześniej, kiedy to wszystko musieliśmy mieć podpięte pod kabel. Więc jeżeli zastanawiacie się nad nowym telefonem, dzięki któremu będzie Wam przyjemnej się pracowało podczas podróży, to zdecydowanie możecie postawić na nowe Motorole z serii Edge 20.

Co sądzicie o Ready For?