Podsumowanie #MobilnaBitwa edycja 4

Niedawno zakończyło się wyzwanie #MobilnaBitwa edycja 4. Była to kolejna ciekawa edycja, którą współtworzyliśmy wraz z Dianą z Techno-senior i marką Huawei – dzięki nim mamy dla Was nagrody oraz wykonywaliśmy wyzwanie ich telefonem Huawei Nova 9. Też tak naprawdę to dzięki Wam wyzwanie się odbyło i dziękujemy za udział, no i oczywiście gratulujemy wygranym osobom.

Wraz z Dianą wybraliśmy zdjęcia, które wygrały i które otrzymają nagrodę. Serdecznie im dziękujemy za udział i gratulujemy świetnych zdjęć! Kolejna edycja #MobilnaBitwa pojawi się dopiero za jakiś czas, musimy zebrać fajne dalsze pomysły i zastanowić się, z kim to można by było zrobić kolejne wyzwanie. Bez zbędnego przedłużania poznajcie zwycięzców wyzwania, a także najlepsze zdjęcia pod daną kategorię.

Wygrane zdjęcia:

Zwycięzców proszę o kontakt na adres: kontakt@mobilefoto.pl w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody. Bardzo proszę o podanie od razu następujących danych: Imię, nazwisko, adres do wysyłki, mail i numer telefonu. Jeszcze raz dziękujemy za tak liczny udział w wyzwaniu #MobilnaBitwa edycja 4 i zapraszamy Was na wpis, w którym razem z Dianą podsumujemy również nasze zdjęcia z tego wyzwania. Teraz możecie obejrzeć wybrane zdjęcia do każdego zadania.

1. Radość

2. Choinka

3. Najsmaczniej

4. Ciepło

5. Zima górą!

7. Tylko zimą

8. Na talerzu

9. Ulubione

10. Zabawa

12. Spacer

13. Ulica

14. Zjem Cię!

15. Bajkowo

Co sądzicie o tych zdjęciach?