Recenzja – HTC True Wireless Earbuds Plus

HTC True Wireless Earbuds Plus

Na testy trafiły do mnie słuchawki HTC True Wireless Earbuds Plus. Wcześniej na blogu mogliście przeczytać recenzję słuchawek HTC Wireless Earbuds, czyli jednych z mniejszych słuchawek dostępnych na rynku z bardzo dobrym dźwiękiem. Jak sprawdziły się u mnie najnowszy model? Przekonacie się tego poniżej.

Na początku powiedzieć mogę, że w tych słuchawkach najbardziej brakowało mi dedykowanej aplikacji, aby móc bawić się equalizerem, a także mieć dostęp z telefonu do aktywnej redukcji szumów (ANC). Szkoda, ale przynajmniej ponownie nie można w tych słuchawkach narzekać na dźwięk.

  1. Wykonanie
  2. Moje wrażenia

1. Wykonanie

Słuchawki HTC True Wireless Earbuds Plus zostały wykonane w całości z plastiku. Co ważne, jest to plastik matowy, dzięki czemu na słuchawkach i na etui nie będą znajdować się ryski lub odciski palców. Słuchawki też nie są pchełkami, tak jak w poprzedniej wersji, a są bardziej podłużne. Na szczęście w uchu nie przeszkadza to i słuchawka bardzo dobrze trzyma się w uchu i nie wypada nam. Panele dotykowe w słuchawkach działa odpowiednio, a także muzyka nam się stopuje przy wyjęciu jednej słuchawki. Dodatkowo w tych słuchawkach znajdziemy ANC+ENC, czyli aktywną redukcję szumów i redukcję hałasu z otoczenia — jak się one sprawdzają, opiszę poniżej.

Co do baterii, to producent deklaruje działanie słuchawek (wraz z etui) do 24 godzin. Same słuchawki mogą działać przez prawie 6 godzin na jednym doładowaniu. Jak to sprawdza się jednak w rzeczywistości? Przyznać muszę, że bateria w tym modelu słuchawek bardzo mocno mnie zaskoczyła, bo zdarzały się takie momenty, że ładowałem etui raz w tygodniu, przy intensywnym korzystaniu 2 razy w tygodniu. Uważam, że jest to naprawdę świetny wynik i nie można źle na ten temat powiedzieć.

HTC True Wireless Earbuds Plus

2. Moje wrażenia

HTC True Wireless Earbuds Plus

Jakie są moje wrażenia dotyczące tych słuchawek? Ogólnie słuchawki przypadły mi do gustu. Nie mogłem na nie narzekać, dźwięk jest bardzo dobry, podczas noszenia słuchawek nie odczuwamy żadnego dyskomfortu, a także redukcja szumów działa dosyć dobrze jak na takie słuchawki. Co ważne, to dźwięk jest czysty i bass jest tyle, ile potrzeba. Na pewno wiele osób będzie z nich zadowolony. Oczywiście to nie są słuchawki te, które znamy z poprzednich modeli telefonów HTC, choćby HTC U11. Jednak naprawdę nie ma co narzekać, bo oczekiwałem, że będzie znacznie gorzej, a było ponad moje oczekiwania. Tak samo bateria idzie mocno na plus w tym modelu i jest to jeden z niewiele modeli słuchawek, które naprawdę tak długo działają na jednym ładowaniu etui, a też przecież te słuchawki nie kosztują tak dużo — są modele droższe, a podobnie działają.

HTC True Wireless Earbuds Plus

Podsumowując

HTC True Wireless Earbuds Plus spisywały się przez cały okres testów u mnie bardzo dobrze. Nie mogłem na nie narzekać i nawet się do nich przyzwyczaiłem. Jeżeli szukacie ciekawych i naprawdę bardzo fajnych słuchawek, to możecie się rozejrzeć właśnie za tym modelem. Na pewno się na nim się nie zawiedziecie. Polecam Wam te słuchawki i może to będzie jeden z lepszych Waszych zakupów.

HTC True Wireless Earbuds Plus

Co sądzisz o tych słuchawkach?